Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtalálni...

Hogyan lehet megtalálni külföldi rokont? Hogyan lehetne utánuk nyomozni, vagy megkeresni hol laknak? Esetleg vamailyen hirdetést, vagy hogyan nem tudom?

Figyelt kérdés
23 éve azt mondták nekik hogy megahlltam és nem ők neveltek fel hanem más család most már láttam őket de sem a vezetéknevüket nem tudom semmit nem tudok csak azt hogy van egy 30 év körüli nővérem meg egy velem egykorú testvérem és annyit tudok még hogy Budán laknak a Margit hídhoz közel.Szóval hogy lehetne utánuk nyomozni?Mert már vmelyik rokonom taglya volt bent gyakorlaton,csak elküldték őket:)
2011. márc. 11. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nev utan
2011. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú nekem ez nagyon érthetetlen.

De ha bármi kapcsolatod van pl valaki látta öket hallott róluk akkor ott kezd. Aztán ha tudod a nevüket akkor vannak ezek a közöségi oldalak mint wiwi vag Facebook, ott is keresheted öket. Ha nevet tudsz akkor akár telefon könyvbe is keresgélhetsz ha tudod hogy Budán laknak.

2011. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy gyakorlott ügyved biztos tud segiteni, minden jogi lehetösegt eled tar es felkutatja öket, csak sajnos sok-sok penzert. Ehhez hasonlo: ingyenes jogi tanacsadas van (vagyis regebben volt) minden magyar megyeszekhelyen hetente egyszer, ott is juthatsz hasznos informaciokhoz.

De legegszerübb lenne azoktol megtudni meg többet, akiktöl mindezeket az informaciokat tudod, legalabb a nevüket.


Külföldi rokon, aki Budan lakik? Ez azt jelenti, hogy akit keresel, külföldi allampolgar? Vagy Te nem laksz Magyarorszagon, külföldön nöttel fel es onnan kerdezed?

Ha nem anyanyelved a magyar es nem erthetö, amit irtam, nyugodtan kerdezz.

2011. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vöröskeresztnek van keresőszolgálata, ami pont az ilyen ügyekre specializálódott. [link]
2011. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 komasa ***** válasza:

Kicsit kusza a kérdés.

Én megnézném a születési anyakönyvi kivonatomat, amin szerepelnek a szüleim(mert gondolom nem az eredeti vezetékneveddel éltél eddig, vagy, ha ez nincs meg a születési hely szerinti illetékes anyakönyvvezetőt keresd meg). Aztán az apa vezetékneve alapján keresnék telefonkönyvben, tudakozóban, iwiw-en, facebook-on... (23 év körüli emberek általában fent vannak valamilyen közösségi portálon)

2011. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!