Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ajándékötlet?

Szerintetek jó ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Nagybátyám március 15.-én született és testvéreimmel és unokatestvéreimmel úgy döntöttük, hogy be öltözünk 1848-49 béli huszároknak, tüzéreknek, vagy valami hasonlóknak és erre az időszakra jellemző dalokat énekelünk.
2011. márc. 12. 19:13
 1/10 anonim válasza:
88%

ha téged lepnének meg ezzel örülnél?így gondolkozz :)

amúgy én nem örülnék ez eléggé kevés bár lehet valakinek ez tetszik..boldog szülinapot a nagybátyádnak!!

2011. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De ebben mi neki az ajandek? Max. ha erdeklodik ez irant, akkor jo. Kulonben csak nektek buli, jelmezbal. En elegge zavarban lennek, nem tudnam, hogy mit gondoljak. Az en fiamnak meg akkor van a nevnapja...nem hiszem, hogy orulne, ha nem a nevnapja lenne, hanem az unnep az o unnepet elhalvanyitana.
2011. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Március 15. a születésnapja, de nem 1848! :)


Még, ha érdekli is az az időszak, március 15-re esetleg márciusi ifjaknak öltözhetnétek, és szavalhatnátok :)

2011. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én ezt inkább Április elsejére tudnám elképzelni :)
2011. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a másodikkal! Nekem is van rokonom, akinek akkor lesz a születésnapja, el nem tudom képzelni, hogy ilyesmivel köszöntsük. A születésnap róla szól, ne legyen egy a '48-49 szabadságharcról szóló iskolai ünnepély.
2011. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :)
2011. márc. 12. 19:46
 7/10 anonim válasza:
57%
milyen tipus a nagybáttyád? mármint az ajándék érdekli h mit kap és csak a jónak örül(pl. egy teló) vagy olyan meghatódó aki örül annak is ha egyáltalán kap vmit? mer ha ez utóbbi akk non jó ötlet!
2011. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább utóbbi és nagyon köszi a választ :)
2011. márc. 13. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces lenne, vagy hát én biztos meghalnék a röhögéstől:D valami poénosat csináljatok, de mellette adjatok neki valami normális ajándékot is.
2011. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazán jól sikerült, nagybátyámnak nagyon tetszett :)

Sokat nevettünk és persze énekeltünk.

Természetesen kapott rendes ajándékot is (a kedvenc bonbonját és anyuéktól egy üveg bort)

2011. márc. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!