Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándékötlet?

Szerintetek ez jó ajándékötlet?

Figyelt kérdés

A barátom öccse nemsokára 20 éves lesz. Eléggé jóban vagyunk, de eleve nagyon nehéz neki ajándékot venni, mert válogatós plusz mégis szeretném őt meglepni valamivel, aminek örülne nem túl nagy értékben. Arra gondoltam, hogy vennék neki valamilyen dezodort, esetleg tusfürdő-dezodor csomagot meg valami édességet, mert azt szereti és emellé sütnék neki egy finom csokis tortát. Szerintetek ez milyen ötlet? Köszi előre is!

22/L


2011. nov. 3. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Dezodort és tusfürdőt csak annak ceszek, aki büdös és erre szeretnék finoman utalni..
2011. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi :D

Van valami eredetibb ötleted esetleg? Mert tudom, h nem ez a legszuperebb, de a tortával próbálok kompenzálni... :D

2011. nov. 3. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
dezodor-tusfürdő helyett arcszesz?
2011. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hm az lehet, h jobb

a barátomtól úgyis parfümöt kap, hátha tudnék hozzáillő arcszeszt venni! :)

2011. nov. 3. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Az olyanoknak akiknek nehéz ajándékot venni, én emléket szoktam, pl gravírizott cuccot, vagy bögrét a képével, vagy törölközőt a nevével.
2011. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem viszont nem rossz ötlet. A karácsonyi akciók jegyében sok helyen vannak összeállított kozmetikai csomagok, amikhez esetleg valamit még csatolnak (pl. kozmetikai táska, ilyesmik). Azt gondolom, h ez inkább hasznos dolog (főleg, ha tudod, h milyen márkákat használ), mintsem bántó, vagy célzásértékű.

És a saját készítésű süti pedig sztem mindenkinél nyerő.

2011. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Akkor mégis körülnézek a dm-ben, rossmannban.:)

Mindenkinek küldtem a pluszt! :)

2011. nov. 3. 21:57
 8/12 A kérdező kommentje:
De szívesen fogadok még ötleteket! :)
2011. nov. 3. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
A torta szuper ötlet! Valami bor, egy mozijegy szerintem találóbb, mint a tusfürdős cucc. Ok, hogy jó, meg minden, de az ember vesz magának rendszeresen tusfürdőt. Tipikusan az az ajándék, hogy nem tudtad mit vegyél.
2011. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén: hol örül már egy húszéves fiú holmi tusfürdő-dezodor szettnek? Jóhogy nem rögtön illatgyertyát, vagy zoknit veszel neki. Ezzel csak a pénzed költöd feleslegesen, de hogy semmi öröme nem lesz benne, az is biztos.
2011. nov. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!