Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a bátyámnak szülina...

Mit vegyek a bátyámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szóval, most lesz 20 éves.Különleges,szeret biviklizni,kirándulni,zenélni,olvasni(csak nehéz elkapni mi érdeki és már rengeteg könyve van).Valami különleges ajándékot szeretnék...nem szeret bulizni és a divat sem érdekli különösebben.Hétköznapi tárgyat nem akarok venni.Inkább értékelné a kézzel készített dolgokat.Tudom, hogy én ismerem és én kell tudjam de ötleteket szeretnék.köszi előre is
2011. márc. 13. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hasonlítunk a tesóddal. Nem tudom, bicsakja? Olyan igazi, túra bicsak. Én annak örülnék, túrán elengedhetetlen.
2011. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van az is és elég sok ilyen felszerelése...azértis nem tudom:\
2011. márc. 13. 18:37
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és az biztos, hogy ilyesminek örülne a legjobban
2011. márc. 13. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nézz körül, milyen túlélő cucca van, és írd össze. Aztán irány a vadász, vagy katonabolt, és nézz körül. Sok minden van, biztos találsz olyat, ami neki nincs, és még bele is fér a keretbe,- nem tudom, mennyit szántál rá...
2011. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké,köszi:)esetleg olyan ötletetek nincs ,amit el lehetne kézzel készíteni.azt is biztos értékelné
2011. márc. 13. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad, szeret zenélni. Van valami hangszere?

Pl: gitár- ehhez kell pengető- ebből jön az ötlet, hogy varrhatsz neki pengetőtartó kis szütyőt.

Bemész méteráru-boltba, veszel katonamintás anyagot, és varrsz belőle valamit, amibe pakolhat, mikor kirándulni megy. Ha annyira kirándulós, akkor szereti a természetet.

Természetes anyagokból- levél, kagyló, szárított virág- ezekből képkeret, amiben egy két rólatok, akár kiskori, akár mostani. Ez is megvan pár otthon dologból.

2011. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeret kirándulni, szereti a természetet, akkor az állatokat is biztos szereti. :) Sóliszgyurmából csinálj neki valami állatot, vagy varrj valamilyen állatot, amit kitehet mondjuk az íróasztalára. :)
2011. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!