Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit adjak a bátyámnak 18....

Mit adjak a bátyámnak 18. szülinapjára? 11/L

Figyelt kérdés
Ezen sztem nincs nagyon mit magyarázni.. Esetleg annyit h valami különlegeset akarok neki adni mivel 18. születésnapja lesz viszont nekem nincs túl sok pénzem készíteni meg nem nagyon tudok semmit és a nővérem sokkal jobb ajándékot fog neki adni :@ de a 18 az mégiscsak különlegesebb nem adhatok neki akármit.. külön élünk ezért nem látom túl gyakran szereti a rockot és az emos rockot magyar ország mániás és szeret kísérletezni :) légyszi segítsetek már 1 hete ezen gondolkozok!
2011. ápr. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, hogy szeretnéd a legmegfelelőbb ajándékot adni. :)

Mivel testvérek vagytok, nagyon sok gyerek kori élményeteknek kell lenni. A kézzel készített ajándékok a legmeghatóbbak. Például csinálhatnál neki egy fénykép albumot nyaralásokról amihez idézeteket teszel, vagy olyan mondatokat/szavakat amiken sokat nevettetek, esetleg egy-egy élmény beleírni és hogy mennyire szereted őt.

Bár én lány vagyok, de ha valakitől (akár bátyámtól mivel nekem csak az van) ilyet kapnék, tuti nagyon örülnék neki, talán el is sírnám magam :).

2011. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
monster-es gumit
2011. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi első =D hát jó ötlet csak nincsenek képek csak pár karácsonyi csak nemtudom hol :S nyaralni nem non mentem vele csak nyáron strandra ijesmi de túl nagy a korkülömbség ezért nemangyon vannak említésre méltő közös élményeink...

2. WTF? és honnan szerezzek? sztem eléggé meglepődne.. xD

2011. ápr. 23. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
talán a kedvenc együttesének a dalszövegeivel meg fényképekkel csinálhatnál egy albumot. az személyes is, meg biztos tetszik is neki, meg te is csinálod...
2011. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó ez eddig a legjobb ötlet =D de azért jöhetnek még :)
2011. ápr. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!