Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy régies gondolko...

Mit tegyek egy régies gondolkozású kőbunkó anyám mellett?

Figyelt kérdés

51 éves az anyám, ami nem is lenne gond. Két lány is mondta, hogy bejövök neki (suliban), de anyám nem engedte, direkt úgy csinálta, hogy véletlenül sem kedveljen meg egy lány se.


Állandóan leéget (iskola, buszmegálló stb.. ), bunkózik velem, idióta rongyokba járat, fukarkodik velem, hiába beszélek vele, leírom, stb,, és ilyen alap dolgokat nem vesz meg, pl:. borotva, és nem képes ezt felfogni, két év múlva férfi vagyok kezeljen úgy.

Nem üthetem meg az anyámat, de egyszerűen nem fogja fel ezeket, hiába kiabálok vele, hiába cseszegetem ezzel minden nap, hiába könyörgök neki, hiába jópofzik, ha mondom valamit, intézetbe akar dugni.

Állandóan nyavalyog, már meguntam, állódóan van valami gond, nyaka fáj, stb..

És csak ezek a dolgok érdeklik: az időjárás, a sakk, ki halt meg épp a faluban, virágok, temető, koszorú, házépítés, bútorozás, ami nem is volna baj, ha velem foglalkozni.

Ha mondom neki, vedd meg ezt meg azt, akkor azzal fenyeget, hogy intézetbe rak.

Meguntam már, valaki mondjon, valami okosat, mert felkötöm magamat..



16F


2011. márc. 14. 10:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Ezért akarod megütni az anyádat???

És ezek után mégis milyen alapon kezeljen BÁRKI férfiként? Nem lehet, hogy ezért nem bírnak a lányok?

Nekem a hátam közepére nem kellenél ezzel a hozzáállással.


Még igencsak messze vagy attól, hogy FÉRFI legyél, az nem a borotván meg a két éven múlik.


Annyi eszed nincs, hogy felfogd, ha anyádnak nincs pénze, akkor nincs pénze, és a veled foglalkozás nem egyenlő azzal, hogy költ rád erőn felül.


Ha két év múlva FÉRFI lennél, akkor elmennél nyári munkát keresni, és suli után dolgoznál, hogy megvehesd magadnak, amit szemed-szád megkíván, és nem egy 51 éves, idős, beteges asszonytól várnád el, hogy előteremtse.

Kivéve, ha anyád netán menő közgazdász, és megkeres havi 3-400 ezret, akkor bocsi...


Maradjunk annyiban, hogy két év múlva nagykorú leszel, és már neki sem lesz kötelessége téged eltartania, úgy ki fog rakni, mit a macskát.

Mondom: nagykorú. Nem férfi...

2011. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát talán 16 évesen a sarkadra állhatnál és elmehetnél diákmunkára akkor nem kellene kuncsorognod és megvehetnéd magadnak amit akarsz.
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 yuda ***** válasza:
91%

Amilyen stílusban előadod, hogy anyád kőbunkó és hasonlók - egy szavadat sem hiszem el, amit róla állítasz. Nem is érdemelsz jobbat az tuti.

Ez a stílus viszont téged jellemez, de nyílván nincs hozzá képességed, hogy észrevedd.

2011. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Az egyetlen tanács, amit adhatok, hogy 2 évet még bírj ki, aztán húzz el, keress munkát, estin meg tanulj, és SOHA vissza se nézz! Akkor se, ha beteg lesz, mert visszaránt majd mentálisan és lelkileg a sz*ar "gyerekkorodba". Mást nem nagyon tudsz tenni. Amiket leírtál... Pont, mintha én írtam volna! 32N Nálunk is ez ment, 1 hétig ugyanabban a ruhában voltam... Csak hetente fürödhettem, és örökké azzal fenyegetett, hogy intézetbe ad. Meggyőződésem lett, hogy biztosan örökbe fogadtak, csak hogy elváltak, már nem kellek. Apám most tudta meg ezeket - kiskoromban váltak el - és kiakadt, hogy miért nem szóltam akkor. Ja, és mivel folyton úgy mint Te, lelkiterror alatt voltam tartva, meg ütött-vert, kifelé viszont ő volt a mintaanya... most, hogy haldoklik, még utolsó rúgásként a kéróját gyorsan másra íratta... Még a cuccaimat se hozhattam el. Mondjuk pont annyit ad halálában, amennyit életében is adott. Bocs, csak ki vagyok bukva.

Esetleg apukád vagy más rokonod, nagynéni, nagybácsi nincs, akik vállalnának arra a 2 évre, és pereskednének is Érted?

Kitartás!

2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
A legnagyobb hibája az lehet, hogy úgy van vele, hogy ő gyereket szült, nem felnőttet. Próbálj a saját lábadra állni amint lehet!
2011. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki leordítaná a hajamat, nem akartam megütni az anyámat, mindig szót fogadtam neki, pont úgy akartam írni, "Mivel az anyám nem üthetem meg", akkor, hogy értsek szót vele?

Hiába próbálok, "jó", kedves lenni, beszélni vele, nem halgat meg elvan foglalva saját magával..

2011. márc. 14. 10:38
 7/27 A kérdező kommentje:
Csak kár, hogy otthon ülök egész nap, diákmunkáról én pedig csak álmodhatok, hogy elenged oda.
2011. márc. 14. 10:38
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
10:34 vagyok. Ne törődj a fikázókkal! Nekik szép gyerekkoruk volt, őket szerették, f*ngjuk nincs, milyen egy ilyen "anya" mellett felnőni, teljesen kiszolgáltatva kénye-kedvének. Amilyen "kedves" Veled most is, ha megütnéd, tuti látleletet vetetne, és felnyomná a saját fiát... Hidd, el, a sors tényleg mindenkinek visszafizet egyszer. A fikázók miatt nem írom le, pontosan hogyan, de anyámat is osztja most rendesen! Nem nézte meg, mit ír alá... És bár én vesztettem, de köpködöm a tenyeremet, és jókat röhögök bele! Tényleg legszebb öröm a káröröm! :)
2011. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De pont, hogy telik rá volna pénz rá, és mégsem veszi meg és ez idegesít, ha nem volna, akkor egy szót sem szólnék!
2011. márc. 14. 10:40
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

ha érdekli a sakk, nem lehet buta:

próbáld vele higgadtan megbeszélni, a Te életed a Te életed, ne akarja birtokolni, mert abból semmi jó nem származhat. Végig tisztelettel beszélj vele, mindig tiszteld. Mert az ő élete viszont az övé, és ha tiszteletlen vagy, akkor Te akarod birokolni (itélkezve fölötte)Remélem, tudtam valamit segíteni, kívánom hogy magadra találj a nehézségek ellenére,üdv!

2011. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!