Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ferfi, akkor pedofil, de...

Ha ferfi, akkor pedofil, de ha no, akkor barmit megtehet . Velemenyek?

Figyelt kérdés

egy kerdes jutott eszembe... Ugye a nok, mint (leendo) edesanyak, szeretik a gyerekeket, szeretik a masok gyerekeit. Szagolgatjak,mert a kisbabak olyan jo illatuak, puszilgatjak, simogatjak, szeretgetik. Szoba elegyednek az anyukak, Utcan,varoteremben, ovodaban, stb, beleultetheti a szomszed kislanyt az olebe, stb...


De ha egy ferfi teszi ugyanezt, akkor miert van az, hogy egybol, vagyis gyakran ferde szemmel neznek ra, felmerul a gyanu, hogy pedofil. Tudom, hogy fo az ovatossag, de mi van,ha egy ferfi minden hatso szandek nelkul csak szereti a gyerekeket? Vagy mert neki is van, jo apa, vagy mert szeretne? Miert furcsa ha egy ferfi ilyen? Es mi van, ha pl ovobacsi vagy dadus szeretne lenni, nem bizna meg benne egy anya sem? Vagy fel se vennek?


2011. márc. 14. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Előítélet kérdése szerintem. Persze van kivétel, amikor a gyanú sajnos nem alaptalan. Ajánlom neked az Oviapu című filmet :)
2011. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

ez egy nagyon jó kérdés.

Szokás szerint az előítélet

2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert az ilyen érzelem nyilvánítást inkább nőknél fordul elő.A férfiak is imádják a kicsi babájukat,de csak otthon mutatják ki a szeretetüket. férfiak nem tartják férfiasnak a nyilvános érzelemkitöréseket.Talán ezért sem sírnak annyit és mindenért mint mi nők..
2011. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Első gondolatom az volt, hogy biztos sok pedofil férfi van, a pedofil nő pedig ritka, de rákerestem, és ezt találtam:

[link]

Második bekezdés.

Gondolom más is így gondolja, ezért van előítélet a férfiakkal szemben, a nőkkel szemben viszont nincs, vagy kevésbé.

2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem előítélet, ez csupán biológia. A nőkben ösztönösen benne van az anyaság, a gondoskodás, a szeretgetés. Egy egészséges férfi pedig nem így működik, ezért furcsállják, ha túlzottan szeretgetni akar gyerekeket.
2011. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért szerintem óriási különbség van aközött ha egy gyereket egy férfi az ölébe vesz vagy a térdére tesz. (alapesetben a második megoldás az illendő)


Amúgy meg személy szerint nehéz elképzelni ha a pasiknak nem csak az jár az eszükben a nap 24 órájában... és ezt ők hangoztatják...

2011. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a kérdésed :)

Amúgy ha lenne a városban olyan ovi, ahol óvóbácsi van, tuti oda íratnám a fiamat, szerintem nem túl egészséges dolog, hogy a pedagógus szakma ennyire elnőiesedett. Se óvodában, se általános iskola alsó tagozatán nem látni férfi pedagógust, pedig szerintem nagyon jó lenne.

2011. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre mondom hogy fölösleges ezen lovagolni. Itt a férfiak vannak hátrányban, de vannak példák arra is hogy a nők szenvednek előítéletektől pl. ha sok pasival volt akkor ugye k.rvának tartják de ha egy férfi volt már sok csajjal akkor nincsenek negatív előítéletek.

Arra célzok most hogy a nemeknek nem is kell feltétlenül az élet minden területén egyenlőknek lenniük szerintem. Van ahol a nők vannak előnyben van ahol a férfiak.

2011. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi erővel visszakérdezek:


A nő miért kur.a ha sűrűn váltogatja a partnerét, és a férfit miért veregetik ezért vállon?

2011. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

erről eszembe jutott egy vicces south park epizód


[link]


Egyébként egyet értek az előttem lévő hozzászólóval: ez egy olyan dolog, ahol a nők kiváltságot élveznek. Mi férfiak nem babázhatunk, meg nem szabad nagyon elragadtatni magunkat ha látunk egy szép kislányt pl, mert még a végén azt hiszik hogy akarunk valamit :D De ez így normális, én se engednék túl kedves bácsikat a kislányom közelébe.


Nem vagyunk egyenlőek!

2011. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!