Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnál/összejönnél,...

Összeházasodnál/összejönnél, ha nő vagy, alacsonyabb férfival; ha férfi vagy, magasabb nővel? Ha nem, miért nem? Probléma ez? Mit gondolsz? Tapasztalatok, vélemények? Nemet, kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a magasság fog számítani,ha valakibe beleszeretsz.

de gondolom van olyan pasi akit zavarna, hogy a barátnője magasabb nála.

18.l

2010. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm magasabb mint a párja náluk ez sosem volt probléma 5éve együtt vannak
2010. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is elégé alacsony nő vagyok,160cm de nem zavarna ha párom is alacsony. szerintem ez nem befolyásolja ha valakit szeretünk.! Az egyik ismerösöm nem rég házasdott össze a férfi 175cm és a nő 180cm +magassarkú nem zavarták őket sem ezek szerint.:) 20L
2010. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

én 161 cm vagyok.szóval nálam nem nehezebb magasabbnak lenni.de..ha megismerkednék egy ugyanakkora alacsony sráccal és ő is bejön nekem belsőleg és külsőleg is, és fordítva is akkor nekem nem számítana a magasság.

az igaz szeret a lényeg.


18L

2010. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szeretet* elírtam:D
2010. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de nekem számít. Én nagyon szeretem a magas pasikat, általában csak ennyi a kikötésem, hogy magas legyen. Bár a 158 centimmel eddig még nem találkoztam nálam alacsonyabb férfival.

Azért nem jönnék össze alacsonyabbal, mert nekem nagyon fontos, hogy a megjelenése védelmet sugározzon. (Ugyanezért valahogy még egy sovány pasit sem találtam szexinek.)

23/L

2010. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én se jönnék össze alacsonyabb pasival. 166cm vagyok és a pasim minimum legyen 175 21/L
2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én elég alacsony vagyok.160 körül.Nekem azért valamennyire számít,hogy a barátom magasabb legyen nálam.Szeretek felnézni a férfiakra.Vagy biztonságban érezni magam mellettük:D Bocsi:S Jó nem kell 180 centisnek lennie de legalább 167-175 körül legyen.
2010. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mivel én picike lány vagyok, ezért nem nagyon volt még ezzel gondom. De volt már olyan párom, aki pár centivel alacsonyabb volt nálam. Nem zavart a dolog, őt sem zavarta, csak azt nem bírta, ha magassarkú volt rajtam, mert akkor már nagyon látható volt a különbség.
2010. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

elég magas lánynak számítok (175), így értelemszerűen nem jönnék össze egy törpével. mellettem még a 180cm-es pasik is alacsonynak tűnnek...

hála az égnek a barátom 2m magas, szóval ebből nincs gondom :D


volt egy ismim. lány. a barátja pár centivel alacsonyabb volt nála, és a csajszi folyton rogyasztotta a hátát. 2 évig volt a sráccal, pont mikor még növésben volt. emiatt görbe a háta azóta is.

nem szép történet...


a másik: van egy barátnőm, aki 185 magas. na, őt se sokan irígylik... :D mindig parázok, h mikor nyúlja le a pasimat :DDDD

2010. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!