Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen beszólásra lenne...

Egy ilyen beszólásra lenne valami hozzáfűzni valód? Még egy "kedves" rokon.

Figyelt kérdés

A párommal évek óta együtt vagyunk (3,5). Nekem elég fiatalkás az arcom (úgy értem, olyan 16-nak nézek ki kb.), ezt bevallom...de húsz éves vagyok.

A párommal egyik nap sétálgattunk, szembementünk egy rokonnal a párom részéről. Láttam, hogy már akkor volt valami baja velem, de nem mondtam semmit, gondoltam csak "beképzelem magamnak".

Erre másnap ők ismét találkoztak (csak én akkor nem voltam ott) mire a férfi beszólt a páromnak, hogy azért egy cseppet se normális, hogy ilyen fiatal kislánnyal kezd ki, s ha a helyébe lenne akkor keresne egy jobbat, másabbat, felnőttebbet. (jelzem egyébként nem vagyok bányarém, az alakom egész jó...és általában barátságos vagyok, a párom 21 éves)

Én eddig lenyeltem a beszólást...


2011. márc. 15. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Örülj, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál!
2011. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mond meg neki, hogy 50 évesen legalább nem olyan savanyú, összeaszalódott arcod lesz.
2011. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Erre NEKED semmit sem kell válaszolni, legfeljebb a barátodnak, de igazán nem sokat foglalkoznék ilyesmivel.
2011. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
ennek sztem nincs sok köze a tényekhez. a rokon sztem nme tudta, h nem 16 vagy, hanem alaposan nagykorú:) örülj neki, h nem fog az idő... valószínű a kedves rokont már felvilágosította a család...
2011. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy nem kell, viszont nem esik jól. Annál is inkább, hogy mindenhol megkérdik van-e személyim, most jó, hogy még a párom rokonai is elkezdik ( mondjuk ez már az egómat sérti inkább...)

Nem mondtam semmit, de ezentúl tőlem jöhet mehet az a pasas, minek szól bele, amihez köze nincs?

A párom annyit mondott, hogy hadd döntse már ő el...

2011. márc. 15. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Akkor minden rendben, ha a barátod elrendezte az illetöt.


Tudom, hogy néha elég kellemetlen lehet, én is jártam úgy, hogy a boltban egy idösebb nö rámszólt, hogy miért nem engedem elöre a sorban, és amikor azt válaszoltam, hogy különben nem érek oda a gyerekemért az iskolába, teljesen el volt képedve, megkérdezte, hogy mennyi idös is vagyok, mert 16-nak nézett - én meg éppen a duplája voltam...

2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A múltkor a bankban kérdezték meg, hogy oké, hogy számlát nyitok, de van e személyim:D


Úgyhogy valahol már idegesít is a dolog, mondjuk jókat is nevetek néha magamban. Állítólag a babaarcú nők tovább élnek:D

2011. márc. 15. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalos külső a sors egyik adománya és átka egyben:)

Szerintem próbáld meg a jó oldalát nézni, és nevetni az esetleges kérdéseken. A rokonod oké, hogy beszólt, nem az ő dolga, de valószínűleg erősen kiakadt azon, hogy egy idősebb pasi próbálja behálózni a naiv kis tinileányt.. Ha ott és akkor röhögve közlitek vele, hogy tulajdonképpen egyidősek vagytok, tuti nagyon szégyellte volna magát.

Én is találkoztam ilyen furcsaságokkal, 24 évesen elkérték a személyim, mikor alkoholt vásároltam, és hasonlók, de azzal nyugtatom magam, hogy most a kellemetlen részét élem az adottságomnak, 20 év múlva viszont nagyon is jól fogom érezni magam a bőrömben..:)

2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:)

köszi

2011. márc. 15. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:

:) Csak várni tudsz, mire kicsit idősebbnek fognak nézni.

Velem is ez volt, annyira égő volt sokszor, pl 30 évesen tolom magam elött a babakocsit, és a pénztáros elkérte a személyimet, mert névnapoztunk, és a vacsorához vettem egy üveg bort. Azt hittem elsüllyedek ott a helyszínen.

2011. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!