Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rokon nem mondja meg...

Ha egy rokon nem mondja meg az igazat, akkor kitől várhatnám el? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár napja voltam ruhát venni. Kiadtam érte 4500 Ft-ot, nekem akkor nagyjából tetszett + fontos volt megvennem. Megmutattam a nagynénémnek, és azt mondta nagyon csinos vagyok benne meg milyen szép ruha. Azon az alkalmon viseltem, bár éreztem hogy valamiért nem jó. Ma mikor megláttam a videó felvételt + a fényképeket, nagyon mérges lettem. Szörnyen néztem ki abban a rongyban, nem is állt jól sem a fazonja sem a színe. Előtte meg dicsért hogy milyen szép vagyok benne.


Most milyen dolog ez? Azt várnám őszintén megmondja milyen, meg eddig nagyon megbíztam benne...


2011. szept. 23. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ízlések és pofonok.Lehet,hogy neki tényleg tetszett.
2011. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom ez ilyen illedelmességi dolog, de azt vártam majd egy rokon őszinte lesz.

Olyan képmutató dolog amúgy ez a dicsérés már kezdek rájönni: múltkor az egyik ismerős lány miniszoknyát vett fel. Életében először, mert nagyon formátlanok a lábai. Erre csomóan dicsérték hogy milyen csinos, meg gyakrabban hordhatna minit, mert jól áll neki. Én meg csak néztem hogy ezt most miért kell...

2011. szept. 23. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de te hogy tudsz megvenni egy olyan ruhát amit előtte nem próbáltál fel. Mert gondolom próbánál tükörbe néztél?! Vagy nem?

Lehet hogy azért mondta azt hogy csinos vagy, mert neki tetszettél benne. Ízlések és pofonok! Nagyon relatív, hogy kinek mi tetszik.

2011. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod,hogy hazudott? Lehet,hogy neki tetszett.

Miért te nem láttad magad a tükörben? Te is megvetted,tehát akkor neked is tetszett....

2011. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

mert ha azt mondja lányom, úgy áll rajtad, mint tehénen a gatya, akkor azon sértődsz be. ráadásul ha megvetted az azt jelenti, hogy neked tetszik, tehát nem fog sértegetni(vagy neki tetszett).

hidd el nekem, kevés kapcsolat bírja el az őszinteséget, még az olyan bagatell dolgokban is, mint egy ruha. hát még a nagyobb dolgokban.

én már lazán megmondom a véleményemet a barátaimnak, de ez sok sok idő és néha sok csalódás.

2011. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A boltban nem tűnt fel, hogy valami nem stimmel? Vagy fel sem próbáltad?

Szerintem nem a nagynénédet kéne okolnod, mert ha azt mondta volna, h randa vagy benne lányom, akkor most az lenne a kérdés, hogy miért ilyen szívtelen a nagynéném. Legközelebb ne egyedül vásárolj (vagy ha igen, akkor alaposan illegesd körbe magad a tükörben, nézd meg több szögből is), hanem vigyél magaddal olyasvalakit, akinek adsz a véleményére!

2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1) lehet, hogy nem akart megbántani (vannak ilyen túlkedves emberek, akik nem akarnak semmilyen konfliktust)

2) lehet, hogy tök más az ízlése és neki tetszett (ízlések és pofonok :D)

2011. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aki egz igaz rokont akar kerüljön be a Gyurcsány családba
2011. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, itt a nagynénéd!


Szerinted, mit kellett volna mondanom, amikor már megvetted azt a két számmal kisebb ruhát?

Te már a boltban tudtad, hogy nem lesz jó, de mégis belepréselted magadat!

Persze te otthon is csak apád borotválkozó tükrét használod, mert csak nyaktól felfelé vagy "igényes".

Azután persze a videón megláttad a valóságot.

Hiába mondom neked már évek óta, hogy ne zabáljál egész nap hamit meg sültkrumplit.

Most persze akkora seg*ged, hogy alig lehetett levideózni.

...és most meg az én nyakamba akarod varrni, hogy töltött-zokninak néztél ki a buliban??

Kisszívem fogyjál le vagy 20 kilót és ez a ruha is fog tetszeni.


Na csáááá...


Üdv. a szerető nagynénéd: Gizi néni

2011. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

...és hidd el, hogy annak az S P gyereknek sem fogsz így tetszeni,

hiába is vetted meg az összes cd-jét ...


üdv.: Gizi néni

2011. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!