Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is él fiatal évei ellenére...

Más is él fiatal évei ellenére szex nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a 31 fiatal, akkor igen.
2011. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy , vagy a nő? Igen, sokan vagyunk így mi Nők!
2011. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de en elfogadtam. Ha a tobbi mind rendben van, ilyenert nem fogom tonkretenni mindannyiunk eletet, igy is boldogok vagyunk, szeretjuk egymast es rengeteg mas dolgot felfedeztunk, amit egyutt csinalhatunk. Elonye, hogy a ferjem nem tud megcsalni, mivel szexualis vagya szinte nulla es nagyon ritkan tud merevedest elerni. Amugy tokeletes, szoval nem zavar...elejen zavart, mar nem.
2011. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy él, csak ciki bevallani a társadalmi elvárások miatt. Pedig sokan vagyunk így, és ez nem is feltétlenül baj.
2011. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, én nem abban élek, de nagyon kevés szex van. Főleg egy negyed éve. Eddig sem gyűrtük állandóan a lepedőt, de azért heti 1-3 mindig volt úgy átlagban. Most viszont a páromnak nem úgy áll fel ahogy régebben és ha feláll, akkor is hamar elmegy. Belegondoltam már, hogy mi lenne ha nem szexelnénk..hogy hiányozna-e. Szerintem egy házasságban fontos a szexualitás is és én vágyom arra, hogy legyen szex is közöttünk. Nem hagynám el ha többé nem szeretkeznénk, csak belebetegednék valószínűleg, szép csendben.
2011. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajna igen...

Azt hiszem csak kötelességből? vagyok vele(gyerekek)

és mert akivel élnék, és vele tényleg működne sajnos egy apróságon futott zátonyra(ezt a buktatót senki sem számolta bele, mi sem akkor), és hiába kezdenénk újra 2gyerekkel én, neki nem szülnék(2okból is)... mással meg nincs kedvem, marad a 90évesek házasélete:"jóéjt"

2011. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Horkýže Slíže ***** válasza:
hat ha fiatalon igy kelene hazzasagban elnj hogy nincsen sex akkor repulne a ferj,vagy a feleseg....habar igy hazzasagot se kotnek ha mar elore tudnam hogy ilyen problemak vannak.igaz hogy a sex nem a legfontosabb de igenis szukseg van ra ....i
2011. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen. Bár nem házasságban, hanem párkapcsolatban már 6 éve.

Nálam kicsit más a helyzet, mint a többieknél, hiszen itt én nem kívánom a szexet. Magamtól nem kezdeményezek, ha igen, akkor is csak kötelességtudatból, meg azért, mert jót szeretnék neki. Nem akarom, hogy azt érezze, őt nem kívánom.

Mindemellett nagyon szeretem, nagyon jó a kapcsolatunk tele programokkal, közös - megvalósulni látszó - tervekkel, barátokkal.

2011. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Juj..ez azért durva emberek. Oké, nem kell heti hétszer szexelni, de hogy évek óta semmilyen szexuális fellángolás ne legyen a párod iránt, azért az durva. Ráadásul fiatalon. Mi lesz később? És hogy lesz így gyerek? Már ahol még nincs.


Értem én hogy nem a szex a legfontosabb az életben, de azért hozzátartozik az élethez az intimitás. Elképzelni nem tudom, hogy lehet így élni egy kapcsolatot, hogy nincs köztetek szex.

2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!