Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne flörtöljön...

Mit tegyek, hogy ne flörtöljön a párom az apám feleségével? Apának a mostani fiatal felesége (nálunk 5 évvel idősebb) a párommal mindig olyan jókat beszélget, mintha már metakommunikációs szex lenne köztük, ami engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés

apának a mostani fiatal felesége (nálunk 5 évvel idősebb)a párommal mindig olyan jókat beszélget, mintha már metakommunikációs szex lenne köztük, ami engem nagyon zavar.

persze szex soha nem lesz, (apának ezért nem is akarom mondnani, mi zavar engem)de úgy idegesít, ha beszélgetünk ők szinte turbékolnak egymással.(tegnap pl az utcán futottak össze)

nem én lihegem túl, mielőtt vki kitalálná.

és a párom szinte keresi a nő társaságát"menjünk már ki hozzájuk, annyiszor hív"ilyeneket mond nekem, az édesanyámat, aki meg még a párom névnapját is fejben tartja őt nem szívleli.hozzá pl nem mondja, hogy látogassuk meg.

a tesom férje amúgy meg nem közvetlenkedik apa feleségével ennyire. és nekem ez a viselkedés tetszik.

mit tudok tenni hogy ez megváltozzon?


2010. jún. 8. 08:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
68%

Dobd ki.

Ha magától nem veszi észre, mekkora bunkó, nem érdemes szenvedni vele.

Ráadásul ha egy "rokonnal" ezt csinálja, mit csinálhat egy "idegen" kolléganőjével például?

2010. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

ugyanezt a "kedvesség"nevében

nekik ez csak szimpla kedvesség címen fut egymás felé és a páromnak mindenki más felé

múltkor egy bnőm mondta, hogy látta a spar-ban IDÉZEM:"olyan jóízűt turbékolni" egy pénztárossal.

de a pénztáros és társai nem zavar, mert velük nem "kell" találkozni, de a családommal "sajnos" igen. és nem szeretném ha ez esetleg végigkövetné az életem. házasságnál, szülésnél, minden karácsonykor és szülinapkor, stb, stb

2010. jún. 8. 08:51
 3/54 anonim ***** válasza:
75%

hagyd a f@szba

nem érdemel meg téged

vagy te is elkezdesz flörtölni valakivel, hátha észreveszi magát és leáll

2010. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Van egy férjem. Nagyon kedves, közvetlen. Egy a baj, kizárólag nőkkel. Elnéztem neki eleinte, azt gondoltam, nem zárhatom kalitkába, önálló ember.

Eredmény: eddig 3 megcsalást tudtam meg. Megkérdeztem miért tette.

Nem megrémíteni akarlak, de ha egy pasi ennyire keresi más nők társaságát, várható hogy egyszer csak majd nem áll meg a szimpla beszélgetésnél.

2010. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem miért tette= nem tudja, elveszítette a fejét

...

2010. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

mondjuk megcsalástól nemigen tartok(még)mert annyiban hasonlít hozzám, ,hogy őt is nagyon zavarná (félórás ordibálással taglalja)ha én vkivel flörtölök.

szóval benne is van felém féltékenység, ahogy bennem is, őfelé. és én nem lépnék félre, tehát szerintem ő sem.(legalábbis mostanában ez van)

meg nem is a megcsalás számít, mert az végkifejlet.

szóval a mában érdekel most, hogy hogyan lehetne esetleg átvenni egy beszélgetés vezetését, hogy ne ők turbékoljanak, hanem én is ott vagyok!!!csak mivel oilyankor annyira feszült vagyok, hogy ha nem is vagyok kuka, teljesen rövedrezárható témáim vannak csak.

ezért várnék más ötleteket.ha van ilyen egyáltalán.mert nekem semmi.

2010. jún. 8. 09:06
 7/54 A kérdező kommentje:

8:57-hez:

sajnos igazad van szerintem

de sajnos megcsalás előtt ilyen indokkal, hogy meg fog csalni nem bírok magamban lezárni egy kapcs-t

ha megcsal kidobom

addig pedig megteszek minden tőlem telhetőt, hogy ez ne forduljon elő, vagy inkább hagyom, hogy kiforrja magát.

de most a felesége apának témára nincs ötletem, és szeretném, ha lenne megoldás

2010. jún. 8. 09:09
 8/54 anonim ***** válasza:
Én a helyedben most elgondolkodnék azon, hogy érdemes-e megtartani ezt a pasit. Lehet hogy egyszer csak egy ágyban kötnek ki mostoha anyukáddal...ha már eddig nem történt meg a hátatok mögött...
2010. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

nem sajnos, ilyen egyértelmű soha nem lesz a szitu

sokkal sz*abb, hogy csak a levegőben repkednek ezek a dolgok, és nekik így sokkal jobb is, mint a feleség és a párom sem kockáztatna, annyira vannak intelligensek.

2010. jún. 8. 09:19
 10/54 anonim ***** válasza:
70%

Semmi sem csak fekete vagy fehér. Ugyancsak átesnél a ló túloldalára, ha mindjárt az első problémánál a "kidobás"-on gondolkodnál, mint ajánlották többen.


Olyan összeszedetten, jól érthetően fogalmaztad meg, hogy mi bánt téged a párod viselkedésében, hogy ugyanígy kellene neki is elmondanod! Csak arra ügyelj, hogy ehhez meg kell várni a megfelelő pillanatot. Amikor ő is vevő egy kis lelkizésre, nem zavar bennetek közben senki, és te sem vagy éppen ideges pl. a legutóbbi "metaszex"-től:)

2010. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!