Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha unjátok ezt...

Mit csináltok ha unjátok ezt az egész életet? Feküdnék egész nap az orvosok csesznek rám a prolaktinom 3xos de senkit nem érdekel tulterhelt az eü

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én, ha nagyon magam alatt vagyok, és anyagilag megengedhetem magamnak, fogom a családot, és elmegyünk valahová fedett strandolni. Ez segíteni szokott a lelki bajainkon, pár hétre feltöltődünk.
2011. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresnék magamnak valami hobbyt, elfoglaltságot. Emberek közé mennék, beszélgetnék. Semmi esetre sem zuhannék magamba. Tanulj, olvass, foglald le magad, és ne azon agyalj, hogy milyen sz@r az élet!
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonló képpen érzem magam most én is. Én tudom az okát, de nem igazán van rá megoldás, kilátástalannak látom az egész életet azaz nem látom értelmét. Végetvetni nem akarok, de nagyon teli van a hócipőm. Ne szomorkodj, bízzál benne, hogy lesz még jobb is. Keressél magadnak társaságot és lépjél túl a szomorúsűgon. Gondolom fiatal vagy.
2011. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=ciYk-UwqFKA


Nézd meg ezt.

Gondolkodj el azon,mennyi lehetőséged van.

Aztán kelj fel az ágyadból,fejezd be a nyavalygást és kezdj valamit az életeddel,mert ha neki sikerült,akkor gondolom neked is.

2011. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
összeszedem magam. nem tudom mi az a prolaktin, illteve annyit tudok hogy valami hormonális dolog. voltam én is úgy hogy egész nap csak feküdtem volna semmihez sem volt kedvem, még pánikbetegségem is volt, gyógyszert szedtem. hogy mit csináltam? azt mondtam hogy oké akkor ennyi és most összeszedem magam nem fogok gyógyszereken élni akármi is lesz. elkezdtem sportolni, nagyokat sétálni a friss levegőn. változtattam az étkezésemen is, könnyebb ételek. persze nem két nap alatt változott meg minden de pár hét után sokkal jobban voltam és 1 hónap után gyógyszer sem kellett már. erősnek kell lenni és talpra állni.
2011. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én prolaktinom is magas, mert jóindulatú agyalapi mirigy daganatom van, és voltam sz@rul évekig! Szóval pontosan tudom, miről beszélsz! Ugyanígy nem foglalkoztak velem sem, mert ezzel nemigen lehet sokat tenni (még), és ennek a betegségnek sokszor velejárója a depresszió. Szó szerint ugyanez volt/van velem is, tehát nagyon megértelek.

Neked is van adenomád, vagy anélkül magas a prolaktinod? Mert adenoma nélkül is létezik prolaktinóma. Esetleg babát szeretnél és nem jön össze? Hány éves vagy, férfi/nő? (férfiaknál is előfordul)

2011. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Már bocs én is magasról teszek rá hogy magas a prolaktinom szinted. Nagyobb bajod ne legyen.
2011. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindenképp ajánlom, hogy menj társaságba...a barátokkal csináljatok olyasmit amit mind szerettek és nézd meg, hogy elfelejted a gondjaid.
2011. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Próbálj erőt venni magadon, és a jó dolgokat észrevenni magad körül, és örülni nekik! Találj vagy találj ki magadnak feladatot, használd magad (agyilag, fizikailag)! Kezdj bele valami olyan dologba, amit már rég szeretnél, legyen az bármi! Keresd pozitív emberek társaságát! Ne fecséreld a drága időt nyavalygásra, önsajnálatra! Popper Péternek volt egy nagyon találó mondása: "Az ember sorsa akkor fog változni, ha ő maga változik"
2011. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A helyedben elmennék endokrinológushoz. A válaszadók többségének fogalma sincs, mi az a prolaktin. Nos, az az a hormon, ami többek között a terhesség után abban segít, hogy legyen az anyának teje. Ha mostanság éppen nem szoptatsz, akkor az emelkedett szint hormonális problémára utalhat. Mindenek előtt érdemes kivizsgálni a hormonháztartásodat. Lehet, hogy más hormonod is eltér a normálistól.

A helyedben én nem az állami eü területén próbálkoznék.... , méghozzá az általad írt tapasztalatok miatt.

Menj el endokrinológushoz! Mellesleg én is ott fogok kikötni hamarosan. Dr. Solymosinál. Keress rá az interneten!

Sok sikert és jobbulást!

2011. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!