Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves voltam mikor megerősza...

16 éves voltam mikor megerőszakolt egy 35 éves férfi, most 25 vagyok (épp ma) és mikor felkeltem ez jutott eszembe, pedig van már férjem és egy gyönyörű kislányom de mégis olykor eszembe jut ez a dolog. El lehet ezt felejteni egyáltalán?

Figyelt kérdés
16 éves voltam mikor megerőszakolt egy 35 éves férfi, most 25 vagyok(épp ma) és mikor felkeltem ez jutott eszembe, pedig van már férjem és egy gyönyörű kislányom de mégis olykor eszembe jut ez a dolog.El lehet ezt felejteni egyáltalán?
2011. márc. 18. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem.
2011. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Először is a Jó Isten éltessen nagyon sokáig!

Másodszor pedig nagyon sajnálom ami történt. Sajnos szerintem elfelejteni teljesen nem lehet, hisz nem vagyunk gépek, aminek lehet törölni a memóriáját. Viszont ezzel együtt is meg lehet tanulni teljes életet élni. Megpróbálni úgy felfogni, hogy történt egy nagyon rossz dolog, amin már nem tudsz változtatni, de az élet kárpótolt egy csodálatos családdal. Ez kell, hogy legyen a vigasz!

2011. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem.De együtt lehet vele élni..Te pedig tudsz vele élni,hiszen szerető családod,gyermeked van..Az évek alatt egyre kevesebbet fogsz rá gondolni,és egyre kevésbé fog fájni..Szomorú,hogy ilyet átéltél 16 évesen,de szerencsés is vagy,mert túl tudtál lépni rajta.

A nővéremet 15 évesen erőszakolták meg.Sajnos ott egyszerre hárman támadták meg.Most 39 éves,és le van százalékolva,mert képtelen a társadalomba beilleszkedni.Minden embertől fél,és a biztonságos négy fal között marad..Csak a kertbe megy ki,de oda sem egyedül..Ő soha nem tette túl magát..

2011. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
gondolj arra,hogy ez megegyszer soha nem fog megtortenni, mert vigyaz rad a ferjed.
2011. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
91%
Boldog születésnapot. És gratulálok hogy családot alapítottál.Remélem megkapta méltó büntetését az illető.Elfelejteni nem tudod, hisz nem vagy számítógép, de együttélni tudsz vele ezek szerint...
2011. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönőm a köszöntéseket...

Az az igazság h nem tudom h Őt is hizáztathatom-e egyáltalán mert kapcsolatom volt vele, időt töltötűnk el egyűt, csak amikor én nemet mondtam Ő nem tudott megállni.Kicsit és is hibás voltam de etől függetlenűl nagyon rossz volt... de tényleg örűlők annak h mára szerető családom van, a férjem egy nagyszerű férj és apa és nagyon boldogok vagyunk egyűtt, de annyira szeretném ezt elfelejtenni....

2011. márc. 18. 12:50
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Én 12 voltam. Nekem is van már férjem, kisfiam, de ezt nem lehet elfelejteni. A mai napig rosszat álmodom legalább havi 1x.

Együtt lehet vele élni, és biztos egyre kevesebbet gondolunk majd rá az évek elteltével.

19/L

2011. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
hát elfelejteni nem fogod az biztos de az nagyon jo, hogy tovább tudtál lépni. és az nem igaz h te tehetsz róla akár egy kicsit is. az még nem jogisítja fel semmire sem hogy jártok. megértem h mit érzel engem 10 évesen molesztált egy olyan férfi aki családi jó barát régebbröl és még csak most kezdek rendbe jönni h közel engedjem magamhoz a másik nem tagjait és 20 évesen ott tartok h nem volt még egy barátom se. de örülök h te jol vagy és gondolj arra, hogy boldog családod van és lesz még évekig. isten éltessen:D
2011. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
egyáltalán nem vagy hibás, a nem az NEM ha ismered, ha nem, ha kapcsolatod van vele, ha nem. a nem az nem, s ha nem állította le magát amikor te azt mondtad, hogy nem akkor kizárólag ő a hibás
2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Egy ilyen eset olyan lelki nyomot hagy, hogy nem lehet elfelejteni...sajnos.

Nem vagyunk gépek, érző lények vagyunk, és ezen nem lehet változtatni. Esetleg tompítani lehet, de úgy vélem, az ilyen erőszak beleég az ember agyába, kitörölhetetlenül.

Vagy fel tudod dolgozni magad, vagy segítséghez kell fordulnod.

A jelek szerint te jó úton haladsz, csak így tovább!

Minden jót és boldog szülinapot!


Üdv!

2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!