Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így megoldható valahogy?

Ez így megoldható valahogy?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ez legyen életem legnagyobb problémája, de... ez is.

párommal már 2 éve együtt vagyunk, még sosem voltunk olyan igazi egyhetes nyaraláson, csak pár napos kiruccanásaink voltak, azok is főleg úgy, hogy még 3 barátja is velünk volt. nincs bajom velük, de szerintem az a normális, ha az ember a párjával kettesben is elmegy nyaralni. számomra fárasztó, és sok, hogy másokhoz is alkalmazkodni kell, netán jópofizni. a párom pedig azt mondta, hogy ő szeret csapatostul nyaralni.

na most vagy az lesz, h egész életünkben külön járunk nyaralni, vagy valahogy ráveszem, hogy idén végre kettesben is eltöltsünk egy hetet valahol.


hozzáteszem, hogy én is ugyanúgy el tudok menni a barátnőimmel valahova pár napra, és nagyon jól érezzük magunkat, de huszonévesen ez kicsit visszás, hogy mindkettőnk külön megy.


ti voltatok már hasonló helyzetben? hogy lehet ebben konszenzusra jutni?


2011. márc. 18. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Mi már több mint 7 éve együtt vagyunk, de a nászúton kívül( ami vonatos, hátizsákos volt) nem voltunk sehol kirándulni.

Megoldás az lehet, hogy maradjatok otthon, vagy közel otthonhoz, és csak a közelben kiránduljatok bicóval.

2011. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a párodnak az idő és a pénz a két legfőbb problémája, ezért választja inkább a csoportos nyaralásokat. Beszéljetek meg egy hetet amikor kivesztek egy balatonparti panziót vagy rendszeresítsetek havi 2-3 napot amikor mindig kiruccantok a Mátrába kirándulni, ilyesmi. Ja, lehetőleg alsóneműben kérdd meg erre, úgy jobban fog menni, könnyebben megérti mire gondolsz :)
2011. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Próbáld ezt neki is így elmondani, és közös nevezőre kell jutni. Érthető, és jogos, hogy szeretnél kettesben vele lenni, és remélem ő is így fogja gondolni :)
2011. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi. hát a pénz biztosan nem gond, mert érdekes mód a haveros túrákra mindig van neki, meg nem is keres rosszul, úgyhogy nem ez vinné csődbe. nekem meg van kis csinos spórolt pénzem pont erre, tehát még csak el sem várom, hogy egy petákot is kifizessen miattam.

idő? talán, de talán az ember a párjára szánjon már némi időt...


egyébként ne gondoljatok semmilyen luxusra, valami kis laza görög lastminute vagy horvát tengerpart pont tuti lenne, ehhez nem kellenek milliók, és olyan szívesen borozgatnék ismét a tengerparton :D

2011. márc. 19. 01:21
 5/6 anonim ***** válasza:

egy régi kapcsolatom jutott eszembe erről, hogy állandóan velünk voltak a haverok.. akkoriban néha rossz érzés volt.. de visszagondolva tök jó volt... használd ki a lehetőséget, hülyüljetek, bulizzatok meg minden..

majd később eljön az ideje, hogy mindent CSAK kettesben csinálsz (lehet nem is vele)... változik az élet....

2011. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 5 éves vagyunk együtt, de a nászúton kívül (az sem külföld volt), egy egész hetet nem voltunk együtt nyaralni! Igaz, eljárunk egy évben kétszer 3 napra wellnesselni! Nekem ez bőven jó! Nem biztos, hogy egy tengerparton jobban érezném magam. Az lényeg,hogy együtt legyünk! Ha nagyon akarnánk megtehetnénk, de valahogy nem érzem,hogy nekünk attól lenne jobb a nyaralás,hogy külföldön vagyunk!

Az meg,hogy külön is elmentek nem furcsa. Legalább is nekem. Mi minden évben nyáron elmegyünk külön pár napra. Most pl. ő is Balcsin volt a barátaival, meg én is a csajokkal!:)

2011. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!