Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azok az emberek,...

Szerintetek azok az emberek, akik nincsenek rajta közösségi oldalakon (iwiw, myvip, facebook, stb) miért nincsenek rajta?

Figyelt kérdés
Jó ez vagy rossz?
2011. márc. 19. 17:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Igen ez szörnyű dolog, hogy képzelik, hogy nincsennek fent?! am talán azért, mert nem érdekli őket? Meg anélkül is lehet életed...
2011. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem is léteznek!!!
2011. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Én azért nem vagyok fent, mert a tanítványaim orrba-szájba bejelölnének, és én is szeretnék magánéletet élni, még ha közösségi is ;-D
2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Nem kell mindenkinek fent lenni....
2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok fent én sem.

Egyrészt, mert nincs értelme, nem akarom, hogy bárki bármikor belátást nyerjen az életembe, a kapcsolattartásra más módszereim vannak.


Másrészt, elég kínosnak érzem, mikor valaki kattint, hogy kit ismerhet, és ott a fejem egy csupasz s.. meg egy ánusszájú tinilány között. :S


Harmadrészt, a mai tinik azt hiszik, hogy társkereső, mindenkire ráírnak ész nélkül, így ismerkednek. Pff....

Szánalom.


Kinőttem az óvodából.

2011. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
97%
teljesen egyet értek az előző hozzászólóval, én sem vagyok fennt
2011. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Például sokan vannak, akik elvből nincsenek fent, mert utálják az ilyen oldalakat.

Vagy vannak, akiknek nem lenne kit bejelölni rajta, annyira nincsenek barátaik meg ismerőseik.

Én csak az egyiken vagyok fent, de azon is csak azért, hogy rákereshessek emberekre.

2011. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
19%
Mert antiszociális és be tudna jelölni 14 embert kb.
2011. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Érthetetlen! Pedig a Mennyországban és a Pokolban is van széles-sávú internet.
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%

én fönn voltam, de elég szánalmasnak tartottam akkor is...


kinek mi köze,hogy nekem kik az ismerőseim, kapcsolatban vagyok-e vagy sem...stb.


egyéb tekintetben pedig,a munkámhoz jó segítségül szolgál, ha éppen "keresek" vkit :)))


elég sok ember élete "kiolvasható" ezekről az oldalakról...de ők tudják! :)))

2011. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!