Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 embernek elég 70. 000 ft...

3 embernek elég 70. 000 ft élelmiszerre, ruhákra, tisztítószerekre?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Éppen a családi költségvetést csinálom és csodálkozok, hogy nem marad sosem egy fillér sem :(


Hozzátenném, hogy ruhát turkálóból veszek, ha szükséges. Élelmiszerből is szinte a legolcsóbbakat.


2011. márc. 19. 21:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Most kell vinni műszakira a kocsit, a párom napi 80 km-t utazik busszal. Az én gyermekemet te ne sajnáld, mert drága FP tanuló biz-baszok helyett én foglalkozom vele, és tökéletesen jól eljátszik egy műanyag flakonnal is, és legalább nem tömöm tele cukros meg sós szarokkal. Igaz az almája nem bio, de ez van. Nem én tehetek róla, hogy megduplázódott a lakáshitel, a víz áram gáz és minden drágul csak a fizetés nem nő. Én azokat a gyerekeket sajnálom, akikkel nem foglalkoznak a szülei,hanem inkább megveszik neki a legdrágább játékokat, és inkább kap egy csokit csak hogy békén hagyja őket, mert addig is nem kell vele foglalkozni. Ezzel most nem azt írom, hogy te ilyen vagy, még mielőtt félreértenéd, de sok ilyen van a környezetemben. Számomra a kislányom a legfontosabb, és ha kell még képes lennék éhezni is miatta, de szerencsére erre semmi szükség, mert meg tudom oldani.

Még valamire kíváncsi vagy, mielőtt teljesen leírsz ismeretlenül?

2011. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó

Olvasva a válaszaidat,én is furcsállom,hogy ilyen filléres beosztással még autót tudsz fent tartani,mert a munkádhoz kell.Sajnos igazat kell adjak az elöttem válaszolónak,ahhoz hogy megérje kocsival bejárni,nagyon jól kell keresni.Én biztos a gyerekem elől nem venném el benzinpénzre,hanem inkább mennék busszal,vagy keresnék másik állást.Igy egy idő után a leves többe kerül mint a hús,ilyen üzemanyag árak mellett.

2011. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Akkor légy szíves olvasd el még egyszer amit írtam, és azt a 2 db. hozzászólást, amit valóban én írtam. Egyrészt én jelenleg gyeden vagyok itthon a kislányommal, a munkahelyem kb. 5 perc gyalog, de sajnos nem vesznek vissza 3 év lejárta előtt, ezt megmondták, így muszáj lesz valami munkát keresnem szeptembertől. Másik dolog amire felhívnám a figyelmed, hogy azt írtam a férjem busszal jár dolgozni. Szükségünk van autóra, mert sem az ő szüleinek nincs, sem az enyémeknek, sőt nekem nincs is jogsim. Egyébként így kb. 5000ft-al vagyunk előrébb. Sajnos gáz, hogy ilyen helyzetbe kerültünk, de egy biztos, hogy a kislányomnak nélkülöznie semmit nem kell. Ruhákat örökölt az unokatestvéreitől, így arra minimálisat kell költeni, mi a férjemmel nem veszünk magunknak egyáltalán. Mindennap 2szer főtt ételt eszik, ebédre és vacsorára is. Játékokat szintén örökölt, de kap nagyszülőktől is néha.Mindig tiszta ruhában van, ha leeszi magát azonnal beáztatom, mindennap fürdetem, és úgy gondolom, hogy egyáltalán nem jelent neki hátrányt, ha nem mindennap kap édességet.

Nem járok sem fodrászhoz, sem szoliba, se kozmetikushoz, és műkörmöm sincs, mint ahogy itt egyesek szerint akkor már nő sem vagyok, és kicsit a női egómnak rosszul esik, hogy járhatnék csinosabban...stb de nem tehetem, de elfogadom a helyzetet mert muszáj. Nem fogjuk eladni az autót, csak mert szerintetek nincs rá szükségünk. Nagyon büszke vagyok magamra, hogy így tudom kezelni a pénzt, igaz keservesen. Vannak nálunk sokkal rosszabb körülmények között élő emberek. Mellesleg a kérdés élelmiszer, ruha tisztítószerre szólt, benzinre nem:).

2011. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!