Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Uhh de idegesítenek az ilyen...

Uhh de idegesítenek az ilyen emberek! Hogy jönnek ehhez?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete rendeltem egy terméket. Apósommal megbeszéltem, hogy ma megyünk érte, délután.

Pár napja az egyik ismerős család bejelentette hogy látogatóba jönnek. Hoztak rengeteg tömény piát az apósnak - aki most kezd az alkoholizmus felé kacsingatni éppen - ezért eleve nagyon örülünk neki...

Az eladó felhívott, hogy 5re vár. Erre az egyik kedves vendég nekem esett hogy mondjam le, mert mit képzelek már magamról, szegény öreg nem tud inni!

Hát azt hittem, ott helyben leteremtem, de szerencsére sikerült visszafognom magam, szépen félrevonultam, a páromat megkértem hogy közölje apóssal az időpontot... De legközelebb biztos, hogy pofánvágom az ilyen bunkót!!!


2011. márc. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágd is pofán!
2011. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen meg kell mondani, h ezt már két hete megbeszéltétek (apóssal és az eladóval is), és ne aggódjon, ha visszajöttetek, tud akkor is inni.

Az ilyenen nincs értelme felhúznod magad (persze az érthető, h bosszant), tapintatlan és más dolgával foglalkozó emberek mindenhol vannak sajnos.

2011. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért nem vágtad pofán?
2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez Magyarország, itt első a piálás!
2011. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vágtam pofán, mert így is sok a feszültség köztem és anyósék között, nem hiányozna még ez is. Egyébként simán behúztam volna neki :D

Hát, azt én is észrevettem, hogy együtt óhajtanak piálni, csak akkor az marad rejtély, hogyan óhajt a kedves vendég hazaautózni a családjával, mikor egyedül csak neki van jogosítványa...

De köszönöm a válaszokat, lehiggadtam kicsit :)

2011. márc. 20. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Milyen jó, hogy ezt leírtad! Végülis erre való az oldal, nem?:)
2011. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!