Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a folyamatosan összeesküvés-elméleteket gyártó emberek?

Figyelt kérdés
Akik szerint minden szó, minden tett összefügg más dolgokkal, a világot magasabb szervezetek irányítják, lehallgatnak minket, nyomoznak utánunk, GONDOLATRENDŐRSÉG, SZABADKŐMŰVESEK, HALÁÁÁÁL!!!!!444444
2009. dec. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Az az igazság,hogy valamennyire igenis irányítani akarják az embereket.Lásd média,iskolák.

Szabadkőművesek meg vannak,ezen nem tudom mit kell tagadni és nem véletlenül nincs a kisnyugdíjas Tóni bácsi,meg a postás a tagok között.

Igen nyomoznak utánunk.felmérik a vásárlási,étkezési,szórakozási stb szokásainkat,hogy még több szennyet lehessen a nyakunkba önteni.

Simán átvágnak minket,mindig mindenbe.

Ha ez szerinted nem igaz,vagy röhejes,akkor vagy nagyon fiatal,vagy nagyon ostoba vagy.

2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az iskolák miben akarják irányítani az embereket??
2009. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Az iskolák a mindenkori politikai vezetés kiszolgálói.Ha ezt nem látod,akkor elég vak vagy.
2009. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha az iskola részrehajló, akkor arra fog nevelni. Nem objektív tudást ad.



Egyébként megértem a kérdezőt nekem is ki van a f*szom a mikrocsipekkel meg a sok hülyeséggel, amivel próbálnak beparáztatni téged. Egyébként ezeknek soha nem jut eszükbe, hogy mi van, ha az összeesküvés-elmélet az összeesküvés valójában?! OMG


Amúgy járj nyitott szemmel és az elsőnek igaza van!

2009. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Én az elsővel értek egyet. Nem kell azért olyan naivnak lenni, de nem is kell bedilizni. A lényeg, hogy járj nyitott szemmel. Viszont szerintem azok járnak jól, akik kicsit jobban odafigyelnek a dolgokra, mert jó az ítélőképességük.
2009. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"a világot magasabb szervezetek irányítják" Lehet most ideges leszel, de vissza kérdezek, szerinted kik a tököm szőrei irányítják a világot ha nem a legmagasabb szervezetek(pl világbank...)?
2009. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2009. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:32


Hát mondjuk az országok kormányai/elnökei/királyai(mindenki a sajátját természetesen)? Ez olyan elképzelhetetlen?

2009. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak az elnöknél tehetősebb emberek. Sajnálom ha ennyit se tudsz.
2009. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús, hogy az ilyen szupertitkos dolgokról mindenki mindent tud.
2009. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!