Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, gondolatotok hogy a szüleitek nem érdemelnek ilyen gyereket?

Figyelt kérdés
Értem pl. mindent megtesznek, nagyon aranyosak én meg sosem tudom kimutatni az érzéseimet. + azért is mert barátaim se nagyon vannak a személyiségem miatt (max haverok), sz*r alaknak érzem magam.. Ti voltatok vele hasonlóan?
2011. márc. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lettem volna. Kamasz koromban. Egyszerűen undorítóan viselkedtem. Ittam (nem alkoholista voltam, csak tipikus kamasz, aki lerészegedik ha bulizni megy és mire hazaér józan), rászoktam a cigire, beszóltam, szóval iszonyúan szégyellem magam a mai napig. Anyukám azt mondta nem haragszik és nem voltam olyan iszonyú, mint amilyennek most magamat gondolom, mert mindenki volt kamasz és nálam ezerszer nagyobb marhaságokat csinálnak.
2011. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Én nem érdemlem meg édesanyámat. Régen nagyon sokat hazudtam neki. Nem értem, egy ilyen nagyszerű embert, hogy tudtam így "kihasználni".

Apám viszont engem nem érdemel meg.

2011. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne... a szüleim nagyon rendesek, én meg hisztizek állandóan...:( nem tudom sajna megállni mert folyton rohadt ideges vagyok.
2011. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én mindent megteszek a lányomért,ő mégis gyülöl ,kb.1 éve mióta az új szerelme van.Én nem haragszom rá csak minden napom fájdalommal telik hiszen előtte jóban voltunk!
2011. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!