Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám azt akarja, hogy én...

Apám azt akarja, hogy én legyek a felnőtt a családban, holott még nem vagyok az. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk, azt akarja, hogy menjek suli után dolgozni fizikai melóra, mikor mindennap 5-kor végzek, nagyon fáradt vagyok és alig marad időm tanulni. Azt akarja, hogy mosogassak egy közeli étteremben. Nyáron elmennék, de hétköznap biztos nem amíg van a suli. Azt mondja semmirekellő vagyok, ki fog dobni itthonról meg ilyenek. Ha kapok egy 3-ast akkor meg 2 napig kiabál velem, hogy egy szar tanuló vagyok, mindenki jobb nálam, úgysem fogok továbbtanulni. Ő persze nem dolgozik semmit. Elegem van, el akarok költözni, de hova? 2 éve jött vissza hozzánk mert előtte elhagyott, anyám befogadta és most követelőzik, mindenkit csicskáztat. Utálom!!!
2011. márc. 22. 11:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A másik meg, h hazamegyek, anyám még olyankor nincsen itthon és neki kell állnom neki főzni, mert ő nem csinál semmit, én főzzek NEKI, mikor ő van itthon egész nap? Meg volt olyan, h kiköpte a kaját, meg a mosogatóba öntötte. Esküszöm nagyon gyűlölöm soha egy kedves szava nincs, bunkó, durva és érzéketlen. Most pl. beteg vagyok, éjjel hánytam és azt mondta reggel, h ő elmegy itthonról, csináljak magamnak azt amit akarok.
2011. márc. 22. 11:11
 2/15 Raffi ***** válasza:
50%
Szar ügy. Itt csak anyád léphetne, kérdés mennyire áll melléd, vagy mennyire látja át a dolgokat. Mindenesetre nem hiszem, hogy az anyagi kérdést neked kellene megoldani.
2011. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elösször is mennyi idős vagy?Fiú vagy lány vagy?
2011. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
17 leszek 3 nap múlva, lány vagyok
2011. márc. 22. 11:21
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindegy is, mennyi idős vagy - beszélj anyukáddal, gondolom őt is csicskáztatja. Rakjátok ki!
2011. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát egyet tehetsz szerintem!Ahogy elmúltál 18 szépen lelépsz otthonról,addig meg kénytelen vagy tűrni a dolgokat és minnél kevesebb kontaktus apáddal és ha lehet a veszekedésekből kimaradni!1 évet még kibírsz valahogy,menjél el sportolno valahova vagy találjál valami hobbit,ami leköti az idődet és minnél kevesebbet vagy otthon,annél jobb!
2011. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Mikor végzel a sulival?Utánna mik a terveid?Mert esetleg ha tovább tanulnál,akkor elmehetnél majd egy másik városba tanulni és melette vállalhatnál valami 4 órás munkát,aztán onnantól már alakul életed!Az én apám is ilyen volt,de én nem foglalkoztam vele,csak tettem a dolgomat és minnél kevessebbet tartozkodtam otthon!
2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
járok hip-hopra már 5 éve, arra is azt mondja apám, hogy "undorító"
2011. márc. 22. 11:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyudat nem idegesiti hogy ingyen él a nyakatokon és még ő pattog rakjátok ki minek fogata visza?
2011. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Nézd kérdező az én apám is egy tuskó volt és még mindig az,és amit csináltam az mindig sz.ar volr szerinte!Én egyszerüen megoldottam a dolgot,nem foglalkoztam vele,levegőnek néztem és csináltam azt amit én jónak láttam.Más választásod nincs sajnos mint hogy lesz.arod nagy ívben,azt az egy évet meg valahogy még kibírod,aztán lelépsz otthonról szépen!
2011. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!