Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek úgy működhet 2...

Szerintetek úgy működhet 2 lány barátsága, ha az egyik leszbikus?

Figyelt kérdés

A barátnőmet 3 éve ismerem, csomó mindent megbeszélünk stb. Ő a lányokat szereti, én meg csak és kizárólag a fiúkat. Emiatt eddig nem volt konfliktusunk, de egyre több ilyen buliba jár el, neki ilyenek az új barátai is, én meg őket nem tudom elviselni. Nem vagyok homofób, de egyszerűen hányok a fiús, legtöbbször ronda, bunkó stílusú meleg lányoktól. Sokszor kell velük találkoznom a barátnőm miatt, minden egyes alkalommal tudnak meglepetést okozni. Nemrég tudtam meg egy számomra kedves férfitanáromról, hogy meleg, és abba a buliba jár, mint a barátnőm. Ezen totál kiakadtam, mert mindig annyira csodáltam azt az embert, nagyon tetszett is, és nagyon ledöbbentett, hogy "úgy" még ha akarnám, se lenne esélyem nála. Barátnőm meg nem értette, miért akadtam ki ennyire. Feszélyezve érzem magam ilyen közegben, nem tudok velük olyan dolgokról beszélgetni, amik közösek lehetnének, már nem bírom ezt az egészet. Régebben elviseltem, de ahogy idősödöm, változik a felfogásom, és ahogyan a barátnőm inkább a hozzá hasonlókkal érti meg magát, én is a hozzám hasonlókkal. Én őt szeretem, nekem kell az életembe a stílusa, amolyan lelkitárs féleség, de a barátai, meg ismerősei nem kellenek. Szerintetek emiatt halálra van ítélve a barátságunk? Nem merem neki megmondani, hogy nem akarok ilyen emberekkel egy társaságban lenni, mert akkor megsértődne, megbántanám.

19L


2011. márc. 22. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt meglehet beszélni, ő is megérti
2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, mert nem egyre több ilyen buliba jár el, hanem eddig is sok ilyen buliban volt, de hogy is mondjam, több ismeretségre tett szert, jobban benne van ezekben a körökben.
2011. márc. 22. 21:01
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret téged,akkor meg fogja érteni,hidd el! és nem kötelező az ő barátaival is együtt lógnod,nyilván megértené,hogy ez nem a klasszikus "nem bírom a spanjaidat" -dolog... csak üljetek le,és beszéljétek ezt át,biztos sikerülne! :)
2011. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, de ő khm.. vérbeli "olyan" lány, most ez furán hangozhat, de ha valaki bármiféle homofób megjegyzést is mer tenni, azt rögtön porig alázza, mert mindenkinek egyet kell értenie ezzel az életmóddal..ismerem már, tudom, hogy milyen. Egyszer mertem neki mondani, hogy szerintem elég gusztustalan, hogy egy csajismerőse olyan képeket rak fel, ahol smárol egy másik csajjal és tökre megsértődött.
2011. márc. 22. 21:05
 5/20 Tom Benko ***** válasza:
Mindenképpen beszéljétek meg, minél hamarabb, mielőtt túl sok feszültség gyűlik fel. A beállításukra ne tegyél megjegyzést, csak annyit kell megértetned vele, hogy neked a _stílusukkal_ van baj.
2011. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Én és a legjobb barátnőm biszexuálisak vagyunk, mind a ketten. Neki van barátja, nekem nincs senkim. A dolog csak annyiban más, hogy mi simán lefeküdnénk egymással, hogy ha úgy alakulna, vagy ilyesmi. ( A barátja nem tekinti megcsalásnak, hogy ha egy lánnyal lefekszik - persze nem csinál ilyet. ) Engem meg csak szexuálisan vonzanak a nők. Nem tudnék beléjük szeretni. Emiatt sokkal nyíltabb közöttünk a légkör, minden korlát nélkül beszélünk pl. a maszturbációról. Emiatt le lehet pontozni, úgysem fog érdekelni.
2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

De hisz leszbikus, teljesen érthető, hogy a homofób beszólásokra így reagál. Én is kiakadnék, ha mondjuk egy nőgyűlölővel találkoznék.

23/L

2011. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4. nem pontozlak le, de nem értem, hogy jön ide, hogy te lefeküdnél a barátnőddel. Ez a te magánügyed, rajtam és a helyzetemen még nem segít.
2011. márc. 22. 21:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:13


Ennek mi köze ehhez? Egészen más szituáció.. Itt egy heteróról és egy homoszexuálisról van szó..


Kedves kérdező, ah igazi barát megérti.. Nekem a legjobb barátnőm tipikus műlány, most épp a száját akarja feltöltetni én pedig egy rléggé visszafogott stílusú lány vagyok, néha keményen kritizáljuk egymást és mégis kibírja a barátságunk.. Majdnem felnőttek vagytok, ha igazi a barátság megérti.. Mondj neki csak ennyit: Ne haragudj, de ez a társaság nem nekem való, nem lenne probléma, ha máshol találkoznánk?.. Találj ki programokat amikor csak veled foglalkozik.. Nem erőltetheti rád azt a társaságot.

2011. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Úgy jött ide, hogy kérdezte, hogy mi lenne, hogy ha a barátnőtök leszbikus lenne. Nos Ő részben leszbikus is... Lőn világosság.
2011. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!