Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak még romantikus...

Tényleg vannak még romantikus férfiak vagy ez a mai világba inkább már nyálas?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy férfival, akivel úgy váltunk el, hogy hazahozott, de nem jött fel, telefonszámot sem cseréltünk, de ugye a címem így megtudta. Pár nap múlva küldött egy csokor virágot és egy kis kártyát azzal a cetlivel, hogy találkozhatnák.

Tudom nem egy nagy sztori, de úgy meglepett és tényleg az, hogy le sem támadott az első találkozásunkkor.


2011. márc. 24. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen (volt:()

Első randin még egy arcrapuszit se adott volna magától,én adtam neki,kapuig kisért,mire beértem sms-t irt hogy jól érezte magát velem,másnap e-mail várt mire felébredtem.

Kső éjszakákig sétálgattunk,ücsörögtünk bámulva a csillagokat és átbeszélgetve az éjszakát...útbaeső virágot leszakitotta és nekem adta,és hasonlók...


eltelt több év,örülök ha a boltig lekisér,vagy értem jön és nem kell cipekednem...de jó tulajdonságok lettek újak,házimunkát végez,vacsival vár ha későn érek haza,melóba hoz-visz (bár útbaesik,de időben igazodnia kell hozzám)


tehát maradt romantikusság,csak már nem a hosszú szerelmes sétákban és virágokban mutatkozik

2011. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ez egyáltalán nem nyálas, sőt még túl romantikus sem, egyszerűen csak tud udvarolni(: Örülj neki és még sok ilyen randit kívánok!
2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
öcsém,,én ezt nem értem!! ez kérdés,hogy a romantika nyálas? húúúúúú!!! komolyan,már-már kihal a romantika.komolyan,mikor a régi filmeket nézem,hát azokat az embereket irigylem.komolyan.tudtak udvarolni meg szeretni.ott vannak a jávor pál filmek.nézd meg,milyen egy komoly férfi volt.már,mi férfiak soha nem érünk fel ezekkel az emberekkel.sajna a romantika ki fog halni a férfiakból.és pont azért,mert a nők szégyenlik,hogy egy férfi ilyen.inkább örülni kéne,hogy nem a kocsmából megy oda hozzád udvarolni,meg bunkón viselkedni.az a baj,hogy a nők nagy része úgy gondolja,hogy-ha 1 férfi nem rohanja le,hanem óvatosan udvarol az nyálas,meg béna.hát,azoknak a nőknek nincs önbecsülésük.1x egy lánynak énekeltem és úgy nézett rám,mintha szaros lett volna az arcom.nem értem,hogy hol vannak az igazi nők..hová tűnik a romantika,szerelem.az a fajta udvarlás,mikor nem egymásnak az első randin,hanem megismerni egymást és aztán lassan,megkívánni.ez már lehet soha nem jön vissza.nincs igazi magyar férfi és magyar nő..ezzel a magyarral nem rasszista gondolat,,hanem pl:.említettem,jávor pál és azok a nők,akikor éltek.sajnos sex központú lett majdnem minden kapcsolat....no,már abba hagyom...:) ja,am fiú vagyok..
2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Léteznek, de nagyon kevesen vannak sajnos:(

Én a magam részéről nem nagyon tudok elképzelni túlromantikázott helyzetet, ami már nyálas lenne..xD

2011. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 habibi ***** válasza:
100%

hát mondjuk a szerelmem elég romantikus, de sokan mondják rá, hogy nyálas, de szerintem neem, csak irigyek és engem nem érdekel az ő véleményük :)

de a "pasid" kérdező tud udvarolni szerintem is. De ki tudja, idővel nem veszik-e majd el ezen szokása.

2011. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nabasszus....

Amit az elsö hozzászóló leírt, stílusában ugyan ez vagyok.

Ennek ellenére mégsem azt tapasztalom, hogy túlzottan sikereket érnék el vele, mert unalm@s f@sznak titulálnak be amiatt, pontosabban tituláltak be, mostmár egy ideje nem próbálkozok senkinél, csak várok és figyelek.

Mindig is elönyben lesznek azok a Férfiak, akik lesz@rják a házimunkát, azt hogy a Nö gyalog megy dolgozni, ázik, fázik és egyszerüen önmagaban a Nöt csak használat tárgyként tekintik.

Sajnos ilyen világban élünk.

2011. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki elfelejti, hogy a romantika nem a viragokrol, a csokiszivekrol, meg hasonlokrol szol, persze vannak, akiknek ez, de az igazi romantika eppen attol jo, hogy szemelyre szabott. Pl. attol siman lehetek romantikus, hogy baratnomnek nem szoktam viragot venni, azt o is tudja, hogy ha csak amiatt adnek neki, hogy romantikusnak tunjek, az kepmutatas lenne. Ha epp ugy alakul, akkor adok neki. A nyalas amerikai filmek persze ezeket a kotelezo dolgokat hangsulyozzak, valamint a szexualitast es a romantikat mas vilagba helyezik, ezzel elhitetve a nokkel, hogy az a ferfi aki szexet is akar, az csak azt akarja.
2011. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem a nők szoktattak le a romantikusságról. Én is adtam virágot a nőknek, vagy randi elején, vagy csak spontán küldtem nekik az irodába, otthonra. Semmi különöset, néhány szál virágot. A legtöbben iszonyat szarul fogadták, néhányan pedig egyenesen kijelentették, hogy a virágot bénának tartják. A legtöbb nőn láttam az értetlenséget, amikor átadtam a szál virágot, mintha egy csirkecombot adtam volna, ami zsíros és kellemetlen, és az ember legszívesebben eldobná.

Ma már azok a nők vannak többségben, akik nem igénylik a virágot, mert azt csak járulékos, felesleges tárgynak tekintik. Néhányan azért kellemetlenkednek tőle, mert obligációnak tekintik, hogy ha elfogadják a virágot, akkor automatikusan elfogadják a férfi közeledését.

A férfiakból nem azért veszik ki a romantika, mert már nem romantikusak, hanem azért, mert egyre kevesebb nő igényli azt, és egyre több nő tekinti azt idejét múltnak, sőt, kellemetlennek. A mai erős nő világképébe nem fér bele az őket virággal, ajándékokkal elhalmozó, előzékeny férfi, mert ők erősek és egyenjogúak, milyen alapon akarja őket megvásárolni a férfi ajándékokkal?

2011. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak még, de nyilván egyre kevesebben. akiben megvan rá a hajlam abból kiölik. én is az voltam- talán még vagyok is, de a lányok többsége inkább nyálasnak-szánalmasnak tartja az udvarlást-romantikát, az én tapasztalatim szerint.
2011. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igazatok van, és mindez a nők hibája:(

Én tényleg egyenrangúnak tartom magam (és a legtöbb nőt:P) a férfiakkal, nem fogadok el irányítást, de a romantika az más!! Az a tisztelet, törődés, szeretet jele.. Hogyan lehet élni nélküle?!:(

Jó, nyilván ha valaki nem szimpatikus nekem, akkor nem akarom hogy azt gondolja, kölcsönösek az érzéseink, és biztosan feszengenék ha hirtelen ajándékokkal akarna elhalmozni, de olyannal már alapból nem hiszem, hogy randiznék..

Tényleg az jön be a mostani csajoknak, hogy "Csá, kő egy kóla?" ?!

Ha egy férfi nekem virágot küldene, biztos hogy nagyon jól esne és hetekig a felhők felett járnék, számomra többet mond minden szónál..:)

2011. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!