Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok romantikus filmeke...

Ajánlanátok romantikus filmeket amellyek a férjemnek is tetszene? ( amelyikeket férfiak is szívesen megnéznek! )

Figyelt kérdés
és honnan tölthetem le ingyenesen?
2010. ápr. 25. 15:09
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ami most még aktuális is, a Minden kút Rómába vezet, szórakoztató is meg romantika is van benne, ilyen típusú filmen még nem mulattam ilyen jól, mint ezen, és a közönség férfitagjai is elmondhatják ugyanezt szerintem. Letöltést nem tudok, de mozikban adják.
2010. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. írj még ha eszedbejut valami.
2010. ápr. 25. 15:21
 3/8 anonim válasza:

Még annyit hozzáfűznék, hogy az előzetese nem adja át a film élményét igazán, szóval én nem is számítottam ilyen jó filmre annak alapján, amit az előzetesben mutattak, gondoltam, egyszer nézhető, aztán úgy jöttem ki, hogy ajánlani fogom, és valahogy beszerzem, akár magyarul akár angolul. :-)


Még nem adják, de szerintem a Perzsia hercege is jó lesz, aktív cselekmény, és van romantikus szál, de azt majd csak május 20-tól adják. Persze ezt inkább akkor ajánlom, ha kedvelitek az ókori témákat.


Ugyancsak aktuális, és jó lehet: Exférj újratöltve, és ezt szerintem már lehet töltögetni innen-onnan.


Régebbiek most nem jutnak eszembe, de ha lesz valami, írok.

2010. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszike! Az exférj újratöltve c. filmet már láttuk
2010. ápr. 25. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerelmünk lapjai
2010. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs az előbb lemaradt:

[link]

csak regisztrálni kell.

2010. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike
2010. ápr. 25. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Randiguru, Derült égből Polly..

ezek viccesek is

2010. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!