Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő megharagszik, egy...

Ha egy nő megharagszik, egy életre megharagszik?

Figyelt kérdés

Hét éve megcsaltam a páromat (nem feleségem) Nagyon padlón voltam anyám halála miatt, rengeteget ittam, nem is nagyon emlékszem az egészre.

A munkahelyem megszűnt, a pénzem elfogyott, az Ő lakásában lakom és most úgy érzem, vissza fogok kapni mindent!


2009. febr. 24. 16:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom magad is érzed,hogy megérdemelnéd,hogy visszakapd,ezért tetted fel a kérdést.Anyukád halála szörnyű lehetett,de a tettedre nem mentség,de biztos ezt is tudod.A megcsalást megbocsájtani meg lehet,de elfelejteni soha.Ha a bizalom egyszer elveszik,az többé nem lesz 100%-os.Most tulajdonképpen mi miatt aggódsz?Ja,csak magad miatt ugye?Nem a barátnőd érzései érdekeltek akkor sem,és most sem hanem,hogy nehogy bosszút álljon,és kidobjon,mert most Te szegény rossz helyzetben vagy.Nem vagy Te nagyon egoista?
2009. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a megcsalás az megcsalás. Erre nem lehet kifogás semmi, még Édesanyád halála sem pláne nem az alkohol, mert egy nőnek nemcsak az önbecsülését rombolod le ezzel hanem a beléd vetett bizalmát is. Ha valóban úgy gondolod, hogy ez egy egyszeri eset volt, és képes leszel nem megint félbaszni, akkor megér egy próbát HA valóban kitartasz mellette és szereted. Máskülönben nem.
2009. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

És hogy derült ki ez az egész? Gondolom, nem csak egyszer csaltad meg.

Hogy egy életre megharagszik-e, az nagyon-nagyon sok mindentől függ. Ha kiábrándult belőled, mert folyamatosan részeg voltál és hazudoztál, akkor valószínűleg.

2009. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Rettenetesen megbántam, higgyétek el! Részeg voltam akkor is, de azt tudom, a párom sokkal különb.

Eltelt egy csomó idő, azt hittem már elfelejtette, de nem!!!

Egyébként nem vagyok egoista, (első válaszolónak) csak én is normálisan szeretnék élni, tekintve, hogy megbántam.

2009. febr. 24. 17:21
 5/40 anonim ***** válasza:
76%

Ha ugy erzed, hogy nem tud felejteni a baratnod, akkor miert vagy meg mindig vele, nem ertem. Igy valoszinu nem is fog hozzadmenni, nem lesz a feleseged, hiszen mar nem bizik meg benned, akarmennyire josagos is vagy.

En nem vesztegetnem tovabbra az idomet, es foleg nem elnek ilyen kiszolgaltatottan, marmint az o lakasaban egy eleten at.

Allj talpra, keress uj partnert, hiszen a mostani ugysem hisz neked, akkor mit akartok egymastol? Keress munkat, uj baratnot, es igerd meg magadnak, hogy huseges leszel.

Ez egy jo lecke volt szamodra, nem?

En lelepnek, nem vesztegetnem tovabbra az idomet, hiszen nem hallgathatod egesz eleteden at a baratnodtol, hogy -"de azon az ejjelen marpedig te mas agyaban hemperegtel...stb.-".

Tedd fel magadnak a kerdest, szuksegem van erre a kapcsolatra, ha igen, akkor maradj. Ha nincs, akkor menjel.

2009. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Én nőként úgy érzem, hogy megbocsátani talán meg tudnék a férjemnek, ha megcsalna, de bebizonyítaná, hogy szeret, de azt ne várd, hogy egy ilyen esetet egy nő elfelejtsen. Szerintem sok férfi sem képes elfelejteni, ha a felesége megcsalja. Nála laksz, gondolom, hogyha nem szeretne, nem így lenne. Elhiszem, hogy édesanyád halála borzasztó volt, de ennek a megcsaláshoz nincs köze. Ahogy már mondták: a megcsalás az megcsalás. Ne igyál, mert amivel egy férfi el tudja játszani a becsületét egy nő szemében az az ivás. Legalábbis én tuti nem maradnék részegeskedő férfivel, mégha szeretném is. Szóval ha próbálsz normális életet élni, jó esélyed van rá, hogy a párod is megbecsül. Nem fogja elfelejteni teljesen, de ezt nem is lehet. Szóval csodát ne várj, a hiba nem benne van.
2009. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

17.51 Teljesen jól látod a történteket!

Már nem iszom öt éve! Kezdek a páromtól félni, hogy bosszúálló!

2009. febr. 24. 17:57
 8/40 anonim ***** válasza:
94%

Előző vagyok: ha valaki arra fecsérel éveket, hogy valakin bosszút álljon és ezért hagyja a saját lakásában lakni, az nagyon logikátlan, sőt megkockáztatom, hogy bolond. Szerintem meg a párod szeret téged. Ha nem így lenne, akkor nem lenne veled már ilyen régóta. Bosszúból nem áldoz az ember éveket egy másik emberre, akit nem szeret. Az lehet, hogy már nem tud úgy viszonyulni hozzád, mint azelőtt, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. Talán beszélned kellene vele arról, hogy hogy érzel, mert lehet, hogy ő nem is tudja, hogy benned ilyen kételyek merültek fel. Ha pedig tényleg kiderül, hogy bosszút akar állni rajtad (bár ez ennyi év után nagyon valószínűtlen), akkor van hová menned? Szülők, barátok?


Én csak magamból kiindulva annyit tudok mondani, hogyha megcsalna a párom és bosszút akarnék rajta állni, akkor ugye utálnám és a képét sem akarnám látni, nem hogy még befogadjam a saját lakásomba. Szerintem a párod hatalmas áldozatot hozott érted és már 7 éve annak tudatában van veled, hogy megcsaltad...mi ez, ha nem igazi szeretet? Nagyon becsüld meg őt! Gondolod, hogy elvesztegetne bármelyik nő is 7 évet az életéből egy olyan pasira, akit nem szeret és csak arra kellene neki, hogy valakin kitöltse a haragját? Kizárt.

2009. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Csak az jutott még eszembe, hogy nem lehet a háttérben az, hogy a párod bosszús, mert már olyan régen együtt vagytok, de még nem kérted meg a kezét? Mert ez is lehet egy ok egy nőnél a haragra...én 7 évet nem is tudtam volna kihúzni úgy egy pasi mellett, hogy nem kér meg. Az sok nőnek egyenlő a kudarccal...bár lehet, hogy ő nem hisz a házasságban, ezt neked kell tudni.
2009. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Az is lehet, hogy a kapcsolatotok egy se vele, se nelkule kapcsi, nem? Ezt te tudhatod.
2009. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!