Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akkor is koltozzek anyukámékka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is koltozzek anyukámékkal kulfoldre, ha apukám ezért megharagszik?

Figyelt kérdés

A szuleim valószinuleg el fognak válni, én a testvéremmel mindenképpen anyukám mellett szeretnék maradni (hiába vagyok nagykorú), mert neki nagyobb szuksége lesz a segítségemre.

Viszont anyukám el szeretne koltozni az országból, nagyon messzire. Én nagyon szeretnék menni, de attól tartok apukám megharagudna rám, amiért itt hagynám.

Mit csináljak?


2011. jún. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ülj le Apukáddal, és beszéld meg vele a dolgot. Mondd el, hogy ez hihetetlen lehetőség neked is, hiszen nagy tapasztalatra tehetnél szert, tanulhatnád a nyelvet, és később jobb állást is kaphatsz, akár itthon.

Ígérd meg, hogy lehetőségeidhez mérten látogatni fogod, rendszeresen beszéltek majd, így talán megérti.

Más: Jól átgondolta édesanyád a dolgot? Van fix munkahely, szállás, rendezett körülmények ott, ahová készül? Ugye nem csak a nagy vak világba akar belevágni?!

2011. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi a választ, apukám nem teljesen olyan akivel ezt meglehetne beszélni, de ha eljon az ido azért megpróbálom.


Igen, el van intézve minden, de nem is ez volt a kérdés.


Koszonom még egyszer.

2011. jún. 16. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Költözz igen,mert külfölddel sokkal jobban jársz!Akinek van lehetősége,azt mondom,menjen innen.Én nem az országot magát nem szeretem,hanem az emberek viselkedését.Persze,mondhatnák,hogy mindenkibe van hiba,de szerintem ennyire elítélő ország,mint Magyarország,ilyen nincs még egy.Itt nagyon ellenzik a "másságot",itt irigy emberek élnek,itt meggondolatlanság van..de én nem is ezért mennék el,mert nem akarok senkinek megfelelni.Hanem azért mennék innen MINDENKÉPP el,ha van lehetőségem,vagy lesz,mert nagyon nagy a munkanélküliség.És ez rossz.Nem érzem magam másnak attól,mert biszexuálisnak vallom magam,nem vagyok irigy senkire.Élje mindenki a maga életét,ne másét próbálja bírálni!

Szóval ülj le apuddal,ha meg megharagszik,akkor mond el neki,hogy ez így neked is jobb lesz:)

Menj ki innen!:)

Jöhetnek a hősködő magyarok lepontozni.Start!:)

2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, normalis h bajongni fog apud, de ha felnött fejjel gondolkodik... :S de amugyis mi a fanyarnak költöztök ki, ha mar ugyis elvalnak... :( normalis h apudnak fajni fog, hisz neki is ugyanugy a gyerekei vagytok/vagy...csak ne felejcs el neki vigaszleveleket küldeni es a kapcsolatot tartsd vele, ne engedd h kifanyaodjon a vilagbol, ha nem lathat rendszeresen benneteket...
2011. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2011. jún. 16. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el, ha te is akarsz! Nehéz lesz új helyen! Sok sikert!
2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ugyan! Miért lenne nehéz???

Menj anyukáddal! Anya csak egy van!

Majd ha lehetőséged lesz rá,meglátogatod az apukádat. Addig viszont tartsd vele a kapcsolatot,nehogy azt higyje,nem fontos számodra. Neten bárhonnan tudsz akár naponta beszélni vele! Anyukád pedig jól teszi,hogy új életet kezd! Én is ezt tenném! Sok sikert Nektek az életben!!! 43/nő

2011. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!