Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbíznátok még ebben a lányban?

Megbíznátok még ebben a lányban?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", akit mindeddig nagyon jó barátomnak könyveltem el és felnéztem rá. Azonban ma tudtam meg az alábbi dolgokat:

Mikor az iskolába jöttem, kevés önbizalommal, furcsa jellemmel, szerettem volna összebarátkozni két lánnyal. Az egyikük - akiről a kérdés is szól, nevezzük X-nek - valamiért szörnyen utált engem, ezzel tisztában is voltam. De azért még szerettem volna összebarátkozni vele, nagyon különleges személyiségnek találom. Akkoriban nem értettem, miért utál Ő és a legjobb barátnője (legyen Y, ha már ilyen szépen elkezdtünk betűzni), és örökösen magamban kerestem a hibát. Ettől a minimális önbizalmam szinte teljesen lepusztult. Y-nak volt egy kis könyvecskéje, tényleg nagyon szép, drága és teli volt emlékekkel. NAplószerűnek is hívhatnánk. Ez a könyvet X elszakította, mert azt akarta hogy Y is annyira utáljon engem, és az én padomba rakta. Innentől én pedig nem értettem, miért utál, nem tettem ellene semmit. Azóta eltelt két év, és egészen jól összebarátkoztunk. De ezzel, hogy biztos forrásból tudtam meg nagyot csökkent a szememben. Dühös vagyok, nem sírok, sőt, mikor megtudtam vagy egy óráig csak mosolyogni bírtam. Érdemes lenne még bármennyire fókuszálnom a kapcsolatunkra? Valakire aki ilyen gyerekesen és aljasan viselkedett, tönkretette egy évemet? Sajnálom ha hosszú lett, és tinirinya nyavajgás.


2011. márc. 25. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki változik. Lehet, hogy ő is változott. A lány belsőségeit, valódi énjét így nem ismerhetjük ki, de tudni fogod, ha nem bízhatsz benne...
2011. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, ha tönkretette egy teljes évedet, akkor minek barátkoztál vele?

Szerintem keress más (értelmesebb) barátokat.

2011. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne barátkozz vele!!!én is voltam hasonló helyzetbe,majd kiderült hogy az úgy mond a legjobb barátnőm hátam mögött ócsáról meg mindenkit ellenem akart uszítani.mikor rákérdeztem tagadott.átkozom a napot mikor szóba álltam vele.ne foglalkozz vele!!!!
2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen utólagosan megtudott sérelmek miatt nem érdemes feladni a barátságotokat, ha amúgy azóta tényleg jól megvagytok. Akkor még utált téged, de gondolom most hogy már nem, már nem tenne ilyet.
2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Az idióta amerikai tinimozikban vannak ilyen csínytevések, aztán sírós összeborulások.

A való életben, ha valaki görény, akkor úgy is kell bánni vele, mert azt érdemli.

2011. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor én panelban laktam a szomszéddal sokat lógtam aztán gyanakodni kezdtem, hogy olyan kamu dolgokat mondt meg mesél, folyton valami hűde fotos embernek vélte magát meg szerette rajtam kiélni a gyerkes kínzásait/szégyenítéseit meg mindenkin aki gyengébb volt nála. nekem ott szakatt el a cérna mikor kaptam egy szuper órát, kint felejtettem s a lakásban az ajtón át hallottam hogy fikázza mással s ripityára törik szét. Késöbb rákérdeztem látta-e s letagadta, aztán mior véletlen megtaláltam egy törött darabját adta a csodálkozót s másrahárította, hogy milyen szemetek akik tették. Nos, én is így éreztem majd többé nem áltam vele szóba. Nem az óra miatt hanem a hazugságok, megalázás miatt. Jobb volt egyedül.
2011. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!