Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbíznátok a párotokban? Mit...

Megbíznátok a párotokban? Mit gondolnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Ti megbíznátok a párotokban? Egész terhességem ideje alatt maszturbálnom kellett, mert a szexet kívántam, de hiába közeledtem páromhoz, Ő mindig visszautasított.

Munkaideje 15-kor befejeződik, de általában 22-kor esik haza, mert állítólag maszekol, mint autószerelő, pedig pénz sincsen belőle.

Mostanában azzal fenyegetőzik, amikor Anyumnál alszok, hogy Ő sem megy haza, mert minek? Pedig ha otthon vagyok, sem értékeli.

Ti mit gondolnátok a helyembe?


2011. júl. 21. 13:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát azt,hogy valami nem okés.Én azt gondolnám,h megcsal.De attól nem biztos,h így van.
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
De az tuti,h valami gáz van köztetek.
2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt annyira elromlott már valami, hogy én nem is azon gondolkodnék, hogy bízok-e benne vagy se.
2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt a párom is félt szexelni. Az már más, hogy elhidegültetek, de mire való a kicsi szátok?
2011. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az fura, hogy maszekol az Ő mondása szerint, pénz pedig nincs belőle..És nem hiszem 22-ig rart..Elgondolkodnék a kapcsolaton.
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Annyi mindenből rá lehet jönni ha megcsal,más jelek nincsenek?
2011. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Milyen egyéb jel kell még ehhez? Este 10-kor ér haza és a szexet nem kívánja. Nyilvánvaló...
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Terhességed előtt is ezt csinálta, v csak azóta vetted észre, h megváltozott?
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De könyörgöm ez a szitu a kérdező szempontjából is eléggé érdekes. Otthon maszturbálgat egyedül meg az anyjáéknál alszik. Nem értem én a mai nőket se, ha nem kíván akkor megpróbálom visszahódítani, ha nem sikerül, akkor jön a válás vagy a nyílt házasság és nem azon agyalok, hogy vajon megcsalhat-e?
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én azt, hogy vak voltam és idióta, mikor hozzámentem egy olyan pasihoz, aki nem szeret, nem becsül, és erősen elgondolkoznék, miért vagyok még vele és miért szülök tőle gyereket (azt nem is mondom, hogy "neki")
2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!