Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nagynénémmel?...

Mit csináljak a nagynénémmel? Egy retkes, lusta, beképzelt asszony, aki mindenkit csak kihasznál.

Figyelt kérdés

Állandóan bántja anyut, hogy milyennek nevel minket, pedig szerintem nincs velünk semmi baj, meg hogy hogy élünk. Nem vagyunk gazdagok, de megvan ami kell, és rendes, tiszta a házunk.


Ő már a 6. házban lakik, mert az ő házának kell lenni a legnagyobbnak a családban. Tele van hitellel e miatt, meg azért mert neki minden újat meg kell venni. Plazma tv-t, új szekrény, kocsi... stb. persze csak hitelből telik. Amit alig tud fizetni. Van egy pár szeretője, akiktől mindig pénzt csal ki erre-arra, de a családtól si mindig kér.


A házat azóta nem takarította, hogy beköltöztek. Ennek már 3 éve. Elmosva is csak az az edény van, amiből esznek. A többi halomban áll, retkesen. Nem szellőztet, bent vannak a kutyák, sokszor a kutyasz@r is szerte szét.... Vastagon áll a por, sár, kosz mindenhol.

Két lánya van, akiknek csak azzal tömi a fejét, hogy gazdag pasit fogjanak maguknak, akik fizetik a tanulmányaikat, meg jó életet biztosítanak.


És egy ilyen nő bántja meg mindig anyumat. Amúgy testvérek. Minden találkozáskor sikerül megríkatnia, hogy mi milyen csórok vagyunk, meg nem tud gyereket nevelni stb... Annyira elegem van már belőle.


2011. márc. 27. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak nem sírnia kellene, hanem keményen a fejéhez vágnia azokat, amiket te itt leírtál. Ne hagyjátok már magatokat. Anyukád helyében már úgy beszóltam volna neki,hogy ez lenne a 10. évfordulója annak, hogy nem szól hozzánk.
2011. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én már mondtam neki, de én még "gyerek" vagyok, nem értek hozzá, nem úgy van az, mert család, meg stb. Nem lehet magunkra haragítani.

Én a fejére olvasnék szívesen, de akkor én lennék a hibás, hogy minek szólok bele.

2011. márc. 27. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kezdi a beszólogatást, meg kell tőle kérdezni: ennyire ráérsz, már csillog-villog a házad? Inkább sétálj haza és nézz körül, milyen dzsuvában élsz. Majd ha nálad minden OK, meghallgatlak.
2011. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen anyukád ne sírjon,sőt mondd meg neki te a tutid ;)
2011. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Mondhattad volna,hogy gyerek vagy, ez esetben ha megy, akkor kend be a kilincset boxszal, öntsd rá a kávét véletlen, cukor helyett tévedésből sót tegyél a teájába stb. Nyugi, egy idő után beleun a dologba.
2011. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

annyira nem gyerek, mert 18 leszek az idén :-)

csak anya szerint gyerek, és nem értek hozzá...

2011. márc. 27. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor felnőtt nő vagy :). Olvass csak be neki rendesen.
2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobban jársz, ha beleszólsz.

Anyukádnak meg üzenem, hogy ilyen családtagokkal kitörölheti a fenekét, ne foglalkozzon velük :)


Anno én is így gondolkoztam, mindig a családom volt az első. Mindent úgy intéztem, hogy nekik is jó legyen (pl. saját programokat a hétvégi bevásárlásokhoz, hogy ne kelljen cipekedniük... ilyen-olyan hülye ötleteik miatt mondtam le egy csomó mindent), a pénzem is mindig rájuk költöttem (drága ajándékok, meglepetések). Segítettem a háztartásban...

Aztán megtaláltam életem párját. Anyám közölte, hogy vagy szakítok vele, vagy fel is út, le is út. A párommal semmi baj sem volt, csak már nem rohantam haza egyből suli után.

Megmondtam, hogy maradok a páromnál, és komolyan kivágott. Anyósom fogadott be!

Azóta az összes testvéremet is ellenem fordította.

Szóval ennyit a családról. 20/L

2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na nembaj,akkor még vissza is tudsz válaszolni, ha a cipőboxra rákérdez, elvégre a lényegen nem változtat, hogy mitől koszos, leírásod alapján :D
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16:55 vagyok, természetesen a családtagok alatt a nagynénédet értettem, mielőtt félreértés lenne! :)
2011. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!