Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt már nem bírom tovább. Mit...

Ezt már nem bírom tovább. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen sokat veszekedtem a feleségemmel ami miatt majdnem el is váltunk utána nem veszekedtünk és egy darabig minden jó volt. Most megint elkezdtünk veszekedni a semmin. Van egy fél éves fiunk akinek jön a foga és egész éjszaka ordít én meg nem tudok tőle aludni és tök fáradt vagyok. A feleségem is fáradt elhiszem de olyan kis hülye dolgok miatt veszekszik velem én meg otthagyom akkor meg az van hogy sose hallgatom meg. El akarok menni de nem tehetem. Mit csináljak?

28F


2011. márc. 28. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

nézz rá a fiadra, aztán a feleségedre és adj hálát az égnek, hogy van egy csodás családod.


ezt a férjem üzeni neked :)

33N

2011. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de miért kell mindenért veszekedni? lassan azért fog mert kék az ég és nem zöld
2011. márc. 28. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerinted a felesége nem fáradt? neki meg is kellett szülnie azt a gyereket. ő fent van amikor alszol. kellett a kisgyerek akkor te is vedd ki a részedet! nem egy embernek kell felnevelnie, akkor amikor majd 4-5 éves lesz és lehet vele ide oda menni mert nem lesz semmi baja akkor persze majd örülsz hogy vele lehetsz..

20F

2011. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégére napközbenre adjátok oda a picit a nagyiknak,és szigoruan csak pihenjetek,kaját rendelni,semmi takaritás,semmi meló,semmi egyéb...csak lustizás,szex,semmittevés...
2011. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért mert ő is fáradt.te is . így minden kis apró hibát észrevesztek.
2011. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi miatt veszekszik veled? :)
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jön is a foga egy babának,lehet rá kérni az orvostól szereket. Emiatt nem kellene neki egész éjszaka ordítani. / hónapos korban pedig már át kellene aludnia az éjszakákat. Akkor a feleséged sem lennél olyan fáradt,és te is tudnál aludni. Ha nem alszol,hogyan mégy másnap dolgozni?

Adjátok oda a kicsit hétvégén valahova,és beszéljétek meg nyugodtan a dolgaitokat. A feleségednek is be kell látni,hogy ez így nem jó. Mindketten hibásak vagytok,nem csak te.

2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez nem ilyen egyszerű, a gyerek nem egy gép, hogy hat hónaposan gyári beállítás szerint működik.

Ezt most el kell viselni, el kell tűrni, és kapaszkodni a gondolatba, hogy elmúlik ez az időszak is, csak türelem kell.


Türelem egymáshoz is kell, nem csak a babához, mindkét félnek, ezen itt senki se tud segíteni.

A feleséget könnyű okolni, hát szegény férj, hogy megy dolgozni?

És szegény feleség hogy áll másnap helyt, mikor ő éjjel-nappal van összezárva egy síró babával, akinek egy nyugodt, türelmes anyu kéne a legjobban??


Az a férfi, aki elmenekül, mert sír a gyereke, menjen is a p..ba.

Egyébként meg szégyellje magát.


A gyerek meg nem cement, hogy összetartsa a házasságot, hanem inkább próbára teszi. Egy amúgy sem kiegyensúlyozott kapcsolatban vállaltak gyereket, hát most tűrjenek.

Mindketten!


Neki legalább van felnőtt társasága, nincs bezárva a lakásba 24 órában egy babával, nem az ő melle lesz lógós a szoptatástól, és a többi.


Nem sajnálom, megvetem.

2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is megcsinálok dolgokat amiket megtudok vele és nekem nem teher. Csak szeretnék aludni egy jót és nem akarok veszekedni. Volt már h reggel megálltam kávézni leültem és elaludtam. Biztos neki is fárasztó ez az egész és tudom h neki több dolgot kell csinálni de mindig belém köt és azt keresi h mit csinálok rosszul. Néha elviszi és csinál valamit mondjuk akkor egy kicsit másabb...
2011. márc. 28. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
mi miatt veszekszik veled? 2x kérdezem.
2011. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!