Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézzek így a családomra?...

Hogy nézzek így a családomra? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Apám szerintem csalja anyámat(találtam nála óvszert,telefon,msn beszélgetések),és intézetbe akarnak adni. Mert beteg vagyok,és ugye akkor alap hogy itthon vagyok és pihenek,és naponta megkapom hogy lassan pakolhatok,ők nem fognak eltartani,már intézetet is néztek. Csak tudnám miért. Nem mintha hűű de hiányoznának,de azért más lenne ott a körülmény. :S Ezek után nem hiányoznának úgy őszintén,senki nem törődik velem,ha napokig nem eszek se tűnik fel nekik,rokonokhoz nem tudok menni sajnos. Már nagyon sokszor voltam úgy hogy na most végleg betelt a pohár és a vonat alá fekszek,de végül nem,sajnálom a barátaimat. Mégis mit tegyek?

16L


2011. márc. 28. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a betegséged?
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
De ha vannak barátaid akkor ők biztos tudnak segíteni, nem?!
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Láz,mandulagyulladás,és nagyon fáj a fülem,napok óta ki sem mozdulok,mert nem bírok.
2011. márc. 28. 20:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Koncentrálj a tanulásra,és tudakold meg,nem-e lehetnél kolis...


igy ők is örülhetnek,meg nem vagy otthon,meg te is,mert nem kell velük lenni

2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért akarnak intézetbe adni? Ha nincs rá okuk,az azért nem olyan egyszerű.
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert másik suliba akarok menni,itt 5-kor kell kelnem minden nap,van hogy 2-3-ig bent vagyok,és van hogy csak 4-5 körül érek haza. Kolis nem akarok lenni,de igazából az egész suli sz*r,nem tudtam hogy ilyen lesz. :S A szakma sem az amire felvettek,én nem akarok itt maradni,minden nap sírok hogy én ezt nem csinálom végig,érettségit nem ad,és nem akarok csak úgy 4-5 évig rohangálni minden nap hajnalba a nagy semmiért,de anyámék nagy ívbe lesz*rják,nekik 8 hova járok,nem érdekli őket hogy később mi lesz velem,hogy nem lesz munkám,felőlük éhen is dögölhetek.
2011. márc. 28. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

"ők nem fognak eltartani"?!?! Hát ha volt olyan ügyes anyád hogy megszült és vállaltak téged, még szép hogy joguk van eltartani...és ebben nem az ő szavuk dönt. Olyan egyszerűen nem tudnak lerázni téged. Istenem ilyen szar szülőket, komolyan sajnállak...én letagadnám ha ilyen szüleim lennének, undorító. Remélem sikerül elmenned onnan, és örökre elfelejtened őket. Hajrá!

18/l

2011. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem énis. :/ De arra nem gondolnak hogy a kamaszkorom így b*szódik el,és még csodálkoznak hogy néha "tombolok",mert olyan szinten lesz*rnak,hogy..Ha végre sikerül innen eltűnnöm,akkor biztos hogy nem fogom velük tartani a kapcsolatot,és én már nagyon sokszor megmondtam nekik,hogyha idősek lesznek,és kell nekik valami,engem ne hívjanak,mert ugyanazt fogják kapni tőlem,amit én kaptam tőlük,azaz semmit,csak utálatot. Bezzeg a tesóm az elvan kapatva,ha őt hívják ő csak röhögni fog rajtuk.
2011. márc. 28. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor suliban kérdezősködj, osztályfőnök, igazgató..hogy mit tudnak tenni, elmondod hogy mi a helyzet hátha találnak valami megoldást. Mást nem tudok tanácsolni :S Mert én se bírnám sokáig ilyen családban..
2011. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen suliba jársz, ami nem ad érettségit? Pesten laktok, vagy vidéken?
2011. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!