Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim gyűlölik a páromat....

A szüleim gyűlölik a páromat. Amikor összeköltöztünk azt mondták, ha terhes leszek feléjük se nézzek. MOst pedig gyerekem lesz. Hogy mondjam el nekik? Egyáltalán. Ha nem kíváncsiak a gyerekemre akkor kapálózzak, hogy ezt elfogadják?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
ponta lényeget nem írtad :) MIÉRT gyűlölik? biztos nem ok nélkül...
2010. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondolják, hogy nem hozzám való. Soha nem ártott nekem még egy hangos szóval sem.
2010. márc. 11. 13:17
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit részletezhetnéd, hogy miért nem szeretik őt?!?
2010. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
lehet, hogy igzuk van, ők racionálisabban látják a kérdést mint Te. de ezen már késő agyalni, maradjunk a tárgynál: szóval szerintem az unokájukra azért nm fognak haragudni :) mondd el nekik magát a tényt. nem kell kepesztened náluk, maguktól fognak érdeklődni később a baba után szerintem :) hány hetes vagy? látszik már?
2010. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Most le leszek pontozva, de ne foglalkozz velük. Úgyis fognak jelentkezni, mert kiváncsiak lesznek az unokájukra.

Ugyanígy nálunk az apám gyűlöli a páromat, mindent megtesz, hogy tönkretegye a kapcsolatunkat, mert ő "nem ilyen férfit képzelt nekem". Mindenki más imádja a családomban a páromat. Mindig tisztelettel beszélt az apámhoz, hangosan, előre köszönt, de apám még csak válaszra sem méltatja. Már ő is letojja, hogy ilyen apám. Nem kell a szülőnek mindig megfelelni, meg az elvárásainak. 34 éves vagyok, még jó, hogy nem házasított ki kényszerből valami nyúlfejű értelmiségihez.

2010. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Az az igazság,hogy lehetséges,tényleg ok és alap nélkül gyűlölik,de mivel nem ismerlek titeket,így csak annyit tudok tanácsolni,hogy mondd el nekik egyelőre.Aztán,ha megszületik az unokájuk,akkor annak úgysem tudnak ellenállni,ha van szívük!Most ezt mondják,de ha a világra jön,valószínűleg egészen másképpen fognak hozzáállni a dolgokhoz,,hiszen egy újszülött csöppség tényleg nem tehet semmiről.
2010. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónak teljesen igaza van, nem értem miért lenne lepontozva, én inkább azzal nem értek egyet, aki előtte írja, hogy a szülőnek lehet igaza van. Hát ez egyáltalán nem lehetséges, mivel a gyerek ha felnő, neki kell választani, és ő fog a párjával együtt élni. Majd ha mégis rosszul választott, nézzen ki mindenki ennyi észt a gyerekéből és felelősségtudatot, hogy vállalni tudja majd a következményeket. Ennél elszomorítóbb dolgok, mint amikor a szülő annyira "szereti" (persze ez a valóságban a szeretet ellentéte) a gyerekét, hogy megkeseríti az életét, és mindent megtesz azért hogy a gyereke boldogságát tönkretegye, utána pedig bejelentse, hogy "én megmondtam előre".... undorítóak az ilyen emberek. Ha a szüleid nem érdekli a párod, ne jelentgess nekik semmit, te már a férjedhez tartozol, ha majd rákérdeznek, mert látják hogy terhes vagy, meg lehet nekik mondani, hogy ők szóltak, hogy feléjük se nézz, te csak megtetted amire ők kértek. Hidd el, pont akkor lesz enyhülés a kapcsolatban, ha kicsit sem engedsz nekik, és látják hogy nem manipulálhatnak. Én megmondtam a férjemnek (2 éves kisfiam van), ha majd a fiam párt választ és bele merek szólni, nyugodtan lőjön le. Remélem sok ilyen szülő olvassa a hozzászólásomat, lehet lepontozni.
2010. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 13.29-esnek van igaza szerintem.
2010. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Azért gyűlölik, mert szerintük csúnya..és nem elég gazdag.
2010. márc. 11. 13:45
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Húha! Nem tudom azt tudják-e, hogy attól még a gyereketek lehet szép és elég gazdag...
2010. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!