Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet beszélgetést...

Hogy lehet beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Ha új társaságba kerültök, vagy egyetemre/főiskolára mentek, hogyan kezdeményeztek beszélgetést? Mivel mentek oda egy emberhez, mit mondotok neki?
2011. márc. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egytemen pl előadás után elkéred a jegyzetét az illetőnek

máshol, szia s nyújtod a kezed s bemutatkozol tovább a helyzettől függ


minél többet agyalsz ezen annál bénábban sül majd el

2011. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TWIO ***** válasza:

Vannak ilyen jolly joker kérdések :).

Köszönhetsz valakinek, kicsit beavathatod a gondolataidba (Ejj, hogy már megint késik a kettes/Olyan szép az idő mostanában, teljesen felvillanyoz ez a napsütés/stb.), kérdezhetsz tőle (Meg tudod mondani, elment-e már a kettes?/stb.), és ezeket felváltva beindíthatsz egy beszélgetést.

Egyetemen könnyebb, kortársak között vagy, megkérdezheted, az illető szintén itt tanul-e, milyen szakon, tetszik-e neki, ide akart-e kerülni, miegymás.

2011. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért nem teljesen egy korosztály.én 18 évesek között voltam 21 évesen. 3 év a különbség, ami nem sok. de teljesen más az érdeklődési kör.
2011. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek milyen lesz ez az óra...

Kíváncsi vagyok milyen lesz a tanár...

Leülhetek ide?

Csak ennyien leszünk?

Ezer mód van rá, csak nem rágörcsölni.Csak természetesen.

2011. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!!!

Az a legnagyobb baj velem, hogy nagyon rágörcsölök ezekre a dolgokra, de most már egy kicsit magabiztosabbnak érzem magam!:)

2011. márc. 29. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!