Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A távolsági buszon vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolsági buszon vajon hogyan érdemes ismerkedős beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Péntek délután éppen utaztam haza, és úgy adódott, hogy egy nagyon-nagyon szép lány mellett foglaltam helyet (vörös haj, csinos test, és egyike a legszebb lábaknak, amiket valaha láttam). Szívesen le/megszólítottam volna, de mit érdemes ilyen szituációban mondani? Szóval maradt a mindent a szemnek megoldás... (Pedig még ugyanabban a megállóban is szálltunk le!!)

Amúgy huszonéves, átlagos fiú vagyok, nem sok sikeres tapasztalattal a szebbik nemnél :(


2011. aug. 28. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy így: "Jegyeket bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni."
2011. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Vagy így: "Úgy felnyalnálak a plafonra, hogy spaklival kéne lekaparni."
2011. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Vagy esetleg mond neki, h eddig még nem láttad itt, meg szeretnéd ismerni... Ha ugyanott száll le, akkor kérdezd meg tőle, h hol/merre lakik, h hazakísérheted-e... Annyi a lehetőség, mint égen a csillag!!! ;) 16L Remélem, h tudtam segíteni :)
2011. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg így:Osztán jóószágotok van ééé????
2011. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt kérdeztem volna meg tőle hogy merre megy, hol szál le?! Ezen ellehetett volna indulni beszélgetni!


De olyant is lehet hogy kérdezel tőle valami! Mondjuk azt hogy: Szia! Múltkor a haverommal azon vitatkoztunk hogy a lányok vagy a fiuk hazudnak többet? Biztos hogy válaszolni fog rá!

2011. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3. és az 5. válaszadónak köszönöm a kommeneket!
2011. aug. 28. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Te meddig mész? Aztán kis beszélgetés (mivel egy helyen száltok le ha más nem megkérdezed miért megy arra) És ha úgy érzed nem elutasító, akkor pedig mondod, hogy xy vagyok! Ennyi.
2011. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
miután leszálltatok kérdezd meg, hogy nincs-e kedve meginni egy kávét
2011. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!