Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék valakinek fontos?

Hogyan lehetnék valakinek fontos?

Figyelt kérdés
Például egy barátnak
2011. márc. 29. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

keress olyan embert, akit kiutáltak, és nincs egy barátja se.

neki garantáltan fontos leszel.

v. húzz ki vkit a sz*rból, akiről tudod, h olyan hálálkodós típus...és akk mindig veled lesz hálából.

sajnos jobb tanácsot nemtok, m olyan típus vok, akit nem lehet önmagáért szeretni, csak ilyen szövetségi módon. :(

2011. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. túl általános. mi a gond?
2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha számomra tetszel. Elég ha naponta dumálunk és érdeklődsz a mivoltomról.

Nekem ennyi elég h fontos legyél.

2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Törekedj arra,hogy mindent megbeszéljetek.Ha egy barátnak,akkor mondj el neki valami személyeset..és akkor talán ő is elmond egyet..és akkor megosztjátok titkaitokat..stb.:) remélem segítettem..:)
2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk magadnak?:)
2011. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
magamnak fontos vagyok, barátokra gondoltam
2011. márc. 29. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te magad akarod vmivel elérni, hogy fontos legyél mások számára, akkor tuti nem fog menni- Már csak azért sem, mert görcsös leszel, ráakaszkodsz, stb. Ezzel inkább elriasztod a barátokat.

A lényeg sztem, hogy jó barát legyél. Ha szükség van rád ott legyél, megbízható, szeretetteljes legyél másokkal. Ha vki ezt nem értékeli, és nem érezteti veled, hogy fontos számára a barátságod, akkor nem érdemel egy szemernyi kis küzdelmet sem, és nem érdemli meg a barátságodat. Keresni kell mást, olyat, aki tényleg kedvel téged, mint a barátját.

A családodnak biztosan fontos vagy. Csak sajnos sok családban ezt elfelejtik kimutatni. :S

2011. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kierőszakolni. És ne is görcsölj rajta, mert annál rosszabb lesz. Görcsös leszel és esetlen a barátkozásban, és az ilyen embert elkerülik.

Érezd jól magad a bőrödben, és akkor rád fognak találni a barátok, illetve Te is rájuk találsz.

Mindenki fontos valakinek, úgyértem a családján kívül. Lehet, hogy a Te életedben még nem jöttek el ezek az emberek, de el fognak, csak ne erőltesd.

2011. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!