Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen most és milyen lenne...

Milyen most és milyen lenne akkor az életed, ha egy fontos döntéskor a rosszabbik döntést választottad volna? (Esetleg, ha akkor a rosszat választottad, akkor milyen lenne, ha a jó mellett döntöttél volna? )

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, honnan tudhatnám, hogy milyen lenne az életem, ha valamikor másképp döntök.
2011. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

A rossz döntésem miatt 4 évig pihentem egy zárkában, azalatt a 4 év alatt annyi mindentől elestem amit csak el tudsz képzelni.

Munkahely, magánélet, miegymás


Ha nem vagyok azon az estén hírtelen haragú lehet nem esett volna ki a 4 év az életemből

2011. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
A történelemben nincs "HA"!
2011. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én akár hogy is erőlködöm, csak arra jutok, hogy akkor még nem voltam érett, nem rendelkeztem a kellő tapasztalattal a döntéshez. Így nem is alakulhatott volna másképp, csak így, ahogy most.
2011. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Nézd meg a Pillangóhatás című filmet.
2011. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

1. válaszadó! a 2. ember példája gondoltam mondjuk.


Láttam a Pillangóhatást. Hasonló dolgokra gondoltam,mint a filmben van.


Köszi a válaszokat,jöhet még.

2011. márc. 29. 20:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát, mivel börtönben nem voltam, a többi döntésemről még csak meg sem tudom tippelni, hogy az ellenkezője milyen hatással lett volna az életemre. Nem hiszem, hogy ezt meg lehet mondani. Lehet hogy a 2. válaszoló már nem élne, mert az alatt a 4 év alatt elcsapta volna egy kamion.
2011. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja, az első voltam.
2011. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem váltok sulit -értsd, nem adom fel a dolgot-, nem ismerem meg a páromat.
2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy van "ha". Ahogy a véletlenekben sem hiszek.
2011. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!