Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan választottad ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan választottad ki a tökéletes menyasszonnyi ruhát?

Figyelt kérdés

Rengeteg gyönyörű ruha közül miért épp arra esett a választásod,amit az esküvődön viseltél?

Könnyen ment a választás vagy nagyon is nehezedre esett kiválasztani egyet?

Ki segített a ruhaválasztásban?


2011. jan. 13. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:) Én sehogy. Felpróbáltattak velem a szalonban vagy 3-at, és a barátnőm, (aki profi varrónő) rábökött, hogy "na ez a jó, ez való neked" :) És az lett.
2011. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is akartam menyasszonyi ruhát,aztán egy bemutatón megláttam a tökéleteset,és csak az kellett.Szerencsémre meg is kaptam :)
2011. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
sokat felpróbáltam, és az igaziban királylánynak éreztem magam. barátnő mondta, hogy jól is áll, így az lett
2011. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

1. vagyok. Én sem akartam menyasszonyi ruhát (meg nagy esküvőt se, csak két tanúsat,meg egy 20 fős baráti vacsit a végén), csak egy fehér kosztümben szerettem volna esküdni.


De a barátnőim rábeszéltek a ruhára is, meg a nagy (90 fős) esküvőe is. Utólag nem bántam meg... Nagyon jó buli volt, és az ára is "visszajött", mert nászajándékba pénzt kaptunk mindenkitől - lévén hogy már megvolt mindenünk.

2011. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jajj:S bocsi utolsó!a zöld kézre akartam nyomni!!!ne haragudj!köszi a válaszod!
2011. jan. 13. 14:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát fontos volt, hogy tetszen Nekem, és a férjemnek is (nem vagyok babonás, együtt választottuk) fontos volt, még hogy kényelmes is legyen :) meg Nekem fontos volt az is, hogy abroncsos legyen, ne egyenes. :)


Sok boldogságot! ;)

2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézegettem katalógusokban, kirakatokban, sőt, még a Vaterán is. Aztán a szüleimmel elterveztük, hogy szánunk rá egy napot, végigjárjuk a kölcsönzőket a környéken. Ahogy az elsőbe bementünk, megláttam egyet, ahogy beléptem az ajtón. Rögtön beleszerettem. Egy párat még felpróbáltam utána, de az kellett és kész! :)
2011. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megjártunk egy pár szalont a csajokkal, de nem akart jönni az igazi. A legjobb szalont direkt a végére hagytam. Adtak egy katalógust, mellé egy kávét,hogy írjam ki azoknak a ruháknak a számát, amelyek tetszenek és azokat fogják előkészíteni. Bár gyönyörűek voltak, mégsem találtam az enyémet. Aztán a szalonos lány mondta,hogy kihozna még egy ruhát, amit bár nem írtam fel, de hasonló stílusban készült,mint amiket kiválasztottam, csak a katalógusban más színűben volt, és lehet,hogy ezért nem választottam. Már amikor a kezében volt tudtam,hogy az az igazi. Amikor kijöttem az öltözőből, a lányok elsírták magukat! :) Akkor tudtam,hogy az az igazi. Nem volt olcsó, de megérte. A mai napig szerelmes vagyok abba a ruhába!
2011. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem mentem férjhez, a közeljövőben nem is fogok, de ha egyszer...talán...véletlenül...akkor tudom, hogy melyik ruhában:) Itt a neten szoktam ráérős időmben esküvős cuccokat nézegetni :$:D

Viszont amióta azt a ruhát megtaláltam nem néztem semmi mást:)) Gyönyörű:)) Biztos, hogy abban fogok majd férjhez menni :)

20/L

2011. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kíváncsivá tettél!:)Nem linkelnél róla képet?
2011. jan. 13. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!