Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy idegenek...

Miert van az, hogy idegenek negativ velemenyen, beszolasan sokkal jobban meg megsertodok, mint rokonoken?

Figyelt kérdés
Pedig azt mondjak, hogy annak szokott a velemenye jobban szamitani, akit szeretunk. Ti ezzel hogy vagytok?
2011. márc. 29. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos úgy vagy vele, hogy "milyen jogon mondja, hiszen nem is ismer?" A rokonodnál meg figyelembe veszed, hogy ismer, szeret, és mégis negatívan értékel, tehát lehet benne valami.
2011. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, erre nem is gondoltam, de tenyleg logikus, ahogy levezetted! Koszi.
2011. márc. 29. 21:12
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Valoszinuleg azert sertodsz meg az idegenek velemenyein jobban, mert elnezobb vagy a rokonokkal es mivel a rokonok joval tobbet jelentenek szamodra, mint az idegenek. Emellett az idegenek valoszinuleg sokkal egyenesebbek es konyebben megmondjak a velemenyuket.

En jobban turom az idegenek beszolasait, mivel nem adok akkora jelentoseget nekik es mivel nem ismerjuk egymast nem is biztos, hogy meg talalkozok veluk.

2011. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, idegeneknél nincs lehetőség az utólagos "korrigálásra", megbeszélésre.
2011. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!