Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldalak vannak ahol...

Milyen oldalak vannak ahol barátokat lehet keresni bizonyos érdeklődési kör szerint?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de nekik nagyon más élet szemléletűek, ezért szeretnék interneten hasonló gondolkodású emberekkel ismerkedni. :)
2011. márc. 31. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Milyen életszemléletre gondolsz pontosan? Hány éves vagy?

Facebookon pl.

2011. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
A Hotdog esetleg? Nagyon sok hülye van ott, de biztos van 1-2 értelmes ember is.
2011. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
14.11. Úgy látom te is kicsit félre vagy tájékoztatva ezzel a facebook meg iwiw stb. hasonló oldalakkal. Ezek nem új barátkeresők, hanem már valóéletben ismert barátaid megtalálásáról szól. Hogy lásd mi történt velük amióta találkoztál. ÉS nem azért hogy új barátokat keress. Meg amit a kérdező keres azok pl a chat.hu vagy más csevegő oldal, ahol megtalálja a zsák a foltját.
2011. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sportos életmódot követő egészséges életmódot folytató, káros szenvedélyektől mentes 19 éves fiatal vagyok, hasonló értékekkel rendelkező korosztálybelieket keresnék
2011. márc. 31. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Specifikusan a temaban keress oldalakat. Azokon valszinu lesz forum is, csatlakozz be es tarsalogj. En nagyon sok baratot talaltam igy.

pl: lett egy nyulam, ezert rakerestem olyan oldalra, ahol nyulasok vannak. Es hipp hopp rengeteg nyulorult lett korulottem. Szemelyesen is talalkoztunk es baratsagok is alakultak.

2011. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
érdeklődési köröd nagyon egyezik az enyémmel, és én is 19 vok
2011. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Hoxa Ott biztos tudsz találni magadnak beszélgetö társat.
2011. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14.16

Rosszul tudod.. :)

Nem vagyok "félre tájékoztatva", képzeld a Facebooknak és a közös zenei ízlésünknek köszönhetően, rengeteg új embert ismertem meg a korábban meglévő barátaim révén. Úgyhogy igenis lehet barátokat keresni, azért mert neked esetleg nem sikerül.

A 14.11-es.

2011. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de ha gondolod akkor msn-n is beszélgethetünk
2011. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha a sportosságban valami outdoor is van, akkor: www.turatars.com
2011. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!