Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem kell hibáztatni,...

Miért engem kell hibáztatni, meg szidni mert van egy nős pasim?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a páromat nem tudtam h nős,ő nem akarta elmondani mert nem akart elveszíteni. 8 hónap után mondta el h van egy felesége,meg 3 éves kislánya. Először kibuktam,de mivel szeretem őt vele maradtam. Közös megegyezéssel szeretne válni,de az asszony nem egyezik bele. Engem hivogat,h szálljak le a férjéről,tönkreteszek egy családot,mert csak egy 20 éves kis pi.csa vagyok,ugyis meg fogom unni a párom. A felesége a szüleimet akarja felkeresni h neveljenek meg. Anyámék nagyon idegesek lennének ha kiderülne h a párom nős.

Miért baj az ha harcolni akarok a férfiért akivel szeretjük egymást? A feleség nem akar belemenni a válásba,már 30 éves,de még életében egy napot sem dolgozott. A páromnak meg is mondta h be adja a válást,akkor nem láthatja a kislányát,és anyagilag is anyit fog tőle lehuzni amennyit csak tud,h ő ne tudjon velem közös életet kezdeni. Már kezd felőrölni ez az egész


2011. ápr. 1. 11:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
90%
Hát drága te jól lealacsonyítod magad ezzel, hogy nős pasid van, aki még hazug is, mert - bár nem tudom hogy -de titokban tartotta, hogy nős. Én úgy elküldtem volna a halál fszáára...
2011. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos,hogy valóban el akar válni a pasasod. Ha véletlenül mégis,akkor később téged éppúgy ott hagy majd egy másik nőért,mint most a feleségét.

Remélem a szüleid elmagyarázzák,hogy te miért vagy hibás.

Nős emberrel nem tart fenn viszonyt egy magára igényes nő.

2011. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
93%

Csak gratulálni tudok hogy beveszed ezt a süket dumát arról hogy nem tud elválni. El tudna válni ha nagyon akarna. Akkor is elválasztják a feleségtől ha az nem akarja a válást. Anyagilag annyit fog kapni, amennyi jár neki, többet nem tud "lehúzni". Ha ez a vagyon és a lakás fele, akkor ez van. A férjnek gondolkozni kellett volna, mielőtt elvesz egy (állítólagosan) ilyen lusta nőt. Szerződést kellett volna írni. Élete végéig vele fog talán maradni? Mert tök minsd1 hogy most válik el, és most történik meg a vagyonmegosztás, vagy 3 év múlva. Sőt, amit addig gyarapodik a vagyon, annak a fele is a feleséget fogja illetni, ráadásul mivel nem dolgozik, továbbra is eltarthatná a férj, ami szintén tetemes összeg. Szóval jobb ezen minnél előbb túl esni. Legalábis az ésszerűség ezt diktálná. A pasid egyszerűen nem akar válni. Vagy iszonyatosan töketlen alak... De szerintem inkább az előbbi. Hülyére vagy véve anyukám...

Olyan nincs hogy nem láthatja a gyereket. Ebben (is) a bíróság dönt.

"anyagilag is anyit fog tőle lehuzni amennyit csak tud,h ő ne tudjon velem közös életet kezdeni. "


Ja, mert te ugye nem tudsz semmivel hozzájárulni a közös élet elkezdéséhez, jól értem?

2011. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h nős,mikor meg már kiderült akkor már nagyon benne voltam a kapcsolatba. Könnyen eltitkolta h nős,mert én is meg ő is dolgozik,nem voltunk együtt sülve főve. Mindketten több müszakba dolgozunk,az elején ráadásul pont ellentétesen dolgoztunk mindketten. Biztos hogy akar válni,mert akkor a felesége nem zaklatna engem
2011. ápr. 1. 11:24
 5/83 anonim ***** válasza:
89%

Olyan helyen tetted fel ezt a kérdést, ahol élve felkoncolnak, készülj fel.....


Mellesleg nem CSAK te vagy a hibás abban, hogy nős pasid van, hanem leginkább maga a nős pasi a hibás. De ettől még te is benne vagy, ne csodálkozz, ha mindenki csak támadni fog.


Ebben a kapcsolatban egyébként úgyis mindegy, hogy te mit szeretnél, a férfi és a felesége fogja kimondani a végső szót: maradhatsz, vagy mehetsz. Neked pedig el kell fogadnod a döntésüket.

2011. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
82%

ha nem akarnál vele együtt élni, akkor nem hibáztatnának.

lehet, hogy a felesége még azt is megbocsátaná neki, hogy félrejárt...


nekem is volt nős pasim, kb fél évig, de én az életben nem kértem volna, hogy hagyja ott a feleségét. mára már van 2 gyerekük, azóta jó barátok vagyunk, egyenesbe jött mindkettőnk élete.


aláírom, én sem vagyok szent, de ha már akkor ott lettek volna a gyerekei, akkor biztosan nem mentem volna bele abba a laza kapcsolatba sem!

2011. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
90%

Ha a fickó el akarna válni, már 8 hónappal ezelőtt megtette volna. Nem miattad, hanem mert nyilván egy roncs a házassága. Felejtsd el, hogy majd egy 20 éves kis kalandocska miatt otthagyja a gyermekét és a biztonságát.


Egyébként fordítsuk meg egy kicsit a dolgot: képzeld el, hogy 30 éves vagy, azt hiszed a házasságod tökéletes, van egy 3 éves gyermeketek, erre egy napon a férjed bejelenti, hogy egy 20 éves lánykával töltögeti a napjait. Te hogy reagálnál erre? Úgy, hogy "ó, drágám, hát ha így szeretnéd, persze, váljunk el, közös felügyelet, minden egyéb, lényeg, hogy te boldog légy".


Naná, hogy nem. Szerintem laposkúszásban hagyd ott a fickót és örülj, hogy ennyivel megúsztad.

2011. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
86%

Nem dolgozott egy napot sem? Te mennyit is dolgoztál 20 évesen? Van egy kislánya...pont elég nagy meló gyereket nevelni, meg fenntartani a háztartást, és hazavárni egy hűtlen férjet, aki egy kis csirkével kefél félre.

8 hónap után mondta el h van felesége? És te még vele vagy?

Biztos, hogy csak a szexre kellesz neki, egy ilyen hülye másra nem is jó...20 évesen megalkuvást vállalsz egy nős pasi mellett? Hát normális vagy te? Téged semmibe nem nézlek, a feleséget sajnálom, a hapsinak meg gratulálok, hogy büntetlenül k.rogat két nőt egyszerre....

2011. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
92%

Ahol feleség és gyerek van, ott mindig a szerető lesz a hibás, még ha nem ő kezdte is a kapcsolatot.


Az nem baj, hogy harcolni akarsz, a baj az, hogy egy hazudós pasiért akarsz harcolni.

Ha annyira válni akart volna, elmondja, hogy gyereke van,felesége, aki nem akar válni, de ő ezt már nem bírja, téged szeret, segíts neki, majd együtt megoldjátok.

Nem gondolkoztál el rajta, hogy miért nem így történt?

2011. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

De én is dolgozok,de egy fizetésből nem lehet albérletet meg még saját magunkat fenntartani.

A felesége azt mondja ha beadja a válást a párom,akkor majd tanukkal(tesójával,apjával,anyjával,meg barátnőkkel) fogja bizonyítani h a párom rendszeresen verte őt,meg h agresszív és h ne láthassa a gyereket. Meg hogy majd asszony tartást fog kérni,a gyerektartás mellé. Párom mivel a felesége nem dolgozik,mondta h nem fizet gyerektartás,de akkor átvállalja teljes egészében a lakáshitelt,mert tudja h a nő nem tudná fizetni a hitel felét. De ez nem tetszik neki. Páromnak nincs annyi pénze h vmi menő ügyvédet fogadhasson

2011. ápr. 1. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!