Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kell szidni, mocskolni...

Miért kell szidni, mocskolni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Sok (video)kommentnél láttam,és hallottam már ismerősöktől is,hogy szidják a rendőröket.

Olyanokra gondolok mint pl sündőr,sün; haszontalan emberek;szolgálunk és félünk....Ezt miért kell?Szerintem ez eléggé pofátlanság,hisz mégis a mi biztonságunkért felelnek,és nem is annyira hülyék(iskolázottság)....

Milyen jogon?(A sünös elnevezés hátterét ismerem...)


2011. júl. 17. 13:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
50%

Örülj neki, hogy neked nincs tapasztalatod velük. Mert csak rossz lehetne.

Teljesen megalapozottak az előítéletek, eddig életemben 2 normális rendőrrel találkoztam, a többi emberi hulladék.

A mi biztonságunkért pedig a legkisebb mértékben sem felelnek.

(Megjegyezném, nem vagyok jobbikos, nem járok tüntetésre, nem ilyen esetekben volt összetűzésem velük.)

2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el nem véletlenül. Idővel megtudod te is...
2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Első:Mert Neked mi a tapasztalatod velük kapcsolatba?
2011. júl. 17. 13:30
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek veled nagyon,én is megvetem azokat, akik a rendőreinket ócsárolják ,aztán ha netán ellopják a mobiltelójukat,akkor meg futnak hozzájuk ,hogy jaj szerezzék már neki vissza.
2011. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%

Legelőször akkor kerültem velük összetűzésbe, mikor ellopták a (nem kis értékű) biciklimet egy térfigyelő kamera alól, de én nem nézhettem meg a felvételt, mert az önbíráskodáshoz vezetne, ők pedig nem kérték ki, hogy legyen mire építeni, ha nem is a keresik, de ha találnak valami nyomot. Annyit kaptam tőlük, hogy menjek, vegyek helyette másikat, ők leszarják.

Egy másik esetben a fegyverviselési engedélyem kiadását húzták körülbelül háromszorosára a megszokottnak.

Az pedig, amiért pedig örökre meg fogom bélyegezni őket, hogy az ablakom alatt van a találkozóhelyük a cigányokkal, ahol azok lefizetik őket. Olyan ember ne legyen rendőr, aki szívesen közösködik a feketemercis alvilági cigányokkal. Sőt, az nem is ember.

2011. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
56%
-1 pedig
2011. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
24%

Milyen jogon?(A sünös elnevezés hátterét ismerem



??? te eszednél vagy ember? ők milyen jogon fogadnak el pénzt azért cserébe, hogy ne csináljanak a digókkal semmit... ?

2011. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
13%
Mert az ország legnagyobb kártevői. Már rég fel kellett volna oszlatni eme szégyenletes társulatot.
2011. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
42%

Sajna a tapasztalatom, hogy szinte egy húron pendülnek a cigány tetvekkel! Mifelénk a falopásban a barnabőrüek vezetnek, hozzá sokszor a sünök aszisztálnak, a lopott fával hétvégén osonó kamiont csak a jattért állítják meg!

Sokszor azt mondják nem tehetnek semmit, még örüljünk, hogy csak annyira károsítottak meg ! Hát köszönöm a hozzáállásukat!

2011. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

Kérdésfeltevőnek:


Én a te helyedben megnézném, kinek a véleményére hallgatsz...


Van itt aki csak simán előítéletes (ha feléjük 5-10 rendőr gané, akkor az országban lévő 45.000 rendőr is az <idióta>), és írogat ide bűnelkövető is:


"Az pedig, amiért pedig örökre meg fogom bélyegezni őket, hogy az ablakom alatt van a találkozóhelyük a cigányokkal, ahol azok lefizetik őket. Olyan ember ne legyen rendőr, aki szívesen közösködik a feketemercis alvilági cigányokkal. Sőt, az nem is ember."


Én látom belülről, hogy milyen ez a testület. Látom, hogy egyre hígul a társaság, és egyre több a nem ideillő - hovatovább a fentebb említett ember. A helyzet messze nem olyan súlyos, mint a fenti degenerált (és sajnos hangosabb) által sugalmazott, de egyre romlik a külső tényezők (köztük a fenti társadalmi hozzáállás <vagy annak látszata> miatt).


Ne engedd, hogy az ilyen vélemények eltorzítsák a hozzáállásodat, és alakíts ki saját véleményt.

2011. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!