Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott a párom. Este...

Megbántott a párom. Este utazom külföldre, így nem fogunk tudni már beszélni telefonon. Felhívjam?

Figyelt kérdés

Kicsit összevesztünk telefonon, jelenleg más-más városban vagyunk (neki is volt programja erre a hétvégére, én utazom külföldre). Ritkán szoktunk veszekedni, nagyon kiegyensúlyozottnak mondom a kapcsolatunkat, általában mindent megbeszélünk, őszinték vagyunk egymáshoz. Ma reggel kerestem egy csomószor, nem vette fel, pedig szükségem lett volna a segítségére. Végre elértem, mire azt mondta, hogy nem is kerestem (pedig kicsengett és utána kinyomta-ez még reggel korán volt)...Már nem is az idegesít, hogy nem értem el, hanem, hogy azt mondja nem is kerestem...aztán ezen jól összekaptunk, tudom hülyeség, de most egy hónapig nem látjuk egymást és akkor idegesít ilyen dolgokkal. Neki programja van egész nap (konferencia) úgyhogy eléggé elfoglalt...

Az bánt, hogy tagadott és utána még lehordott, hogy minek kapom fel a vizet és hallottam azt a nagyképű hangsúlyt amit néha egy egy "vagány" haverja előtt megenged magának...(egyébként rendszerint mikor "kitisztul" ilyenkor bocsánatot kér...)


2011. ápr. 2. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne aggódj bocsánatot fog most is kérni

a telefonszolgáltatók csinálnak ilyet

volt hogy párom engem is felhívott hogy miért nyomtam ki vagy hogy mért nem vettem el én meg csak néztem értetlenül, hogy de hát nem is kerestél

és fordítva is

ilyeneken nehogy összevesszetek, ez a legborzalmasabb

2011. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő bántott meg, miért Te keresnéd? Szerintem ez nem egy olyan kiegyensúlyozott kapcsolat, mint ahogy gondolod. Még annyi, ha egy férfi tényleg szeret egy nőt, akármilyen vagány haverja előtt sem bunkózik, nagyképűsködik vele. Utólag négyszemközt bocsánatot kérni meg ugye nem kerül semmibe.
2011. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a végén már nem is az a gondom, hogy a szolgáltató-e a hibás, vagy nem vette észre, hanem az a hülye stílus amit néha elővesz a kollegái vagy egyes haverjai előtt...:-S
2011. ápr. 2. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várakozz. Biztos lesz alkalma elérni téged akkor is, mikor külföldön leszel, ha pedig nem, akkor eméssze csak a kétely, hogy vajon hogyan érzed magad, mennyire haragszol rá..

Igazából tényleg egy apróságon kaptatok össze, és ez most a hatalmi harc kettőtök között. Mivel nem volt igaza, nem hiszem hogy neked kellene könyörögnöd a békülésért..

Ha elutaztál, töltsd boldogan a szabadidődet, ne hagyd hogy ez tönkretegye az egészet! Ő biztosan arra számít, hogy ezért fogod keresni.. Általában a nők szeretik megbeszélni, lezárni a problémákat, ami igen kényelmes a férfiaknak. Szóval érezd jól magad, biztos megtalálja a módját, hogy beszéljetek! Ha pedig képes elhúzni a mosolyszünetet hetekig, akkor szerintem érdemes elgondolkozni, valóban érdekel-e egy olyan pasi, akinek a büszkesége fontosabb a barátnőjénél.

Én úgy gondolom, ha ilyen esetekben te engedsz előbb, akkor a későbbiekben is el fogja várni, sőt ha valami gondod van, akkor is be fog sértődni és neked kell(ene) teperned utána. Magyarul onnantól kezdve csak számára lesz kellemes a kapcsolat..

2011. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Hívd fel, mondd meg neki, hogy rosszul esett amit és ahogy mondta, és leginkább az fáj hogy nem hitte el hogy kerested...


Eső utáni köpönyeges tanács:

ha valakit nagyon el akarsz érni és nem veszi fel az illető, küldj rá egy üzit, hogy fontos lenne hogy vissza csörögjön rád, ha van két szabad perce: ez azért jó, mert ezt már nem tudja letagadni, hiszen neked is van egy válasz sms-ed, hogy elküldted, aztán lobogtathatod a nagyképű haverjai előtt ((((amúgy biztos hogy konferencián van????))))

2011. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen, ez egy nagyon jó kapcsolat, mindegy, nem akarom fényezni, ismerem a párom érzéseit. Épp ezért esett ma nagyon rosszul ez a "stílus" amit elővett...nem szoktatott ehhez, pont ezért esik ma még rosszabbul...s főleg mert megyek el...és ahelyett nyugisan beszélnénk kicsit rámförmed ilyen hülyeségekkel...oké neki is sresszes most, de nekem is az...:(
2011. ápr. 2. 12:40
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen biztos:D szóval ilyen nem is tevődik fel...az hogy megcsalna, félrelépne, olyan nincs. Neki olyan erős lelkiismerete van, hogy jobb fegyver az bárminél. A legapróbb "rosszaságot" is elmondja mert emészti a bűntudat. Egy megcsalásba beleroppanna. Fontos vagyok neki, de a barátai (kollegák) előtt az egója is megugrik néha. Amúgy a párom nem nagyképű, csak társaságban néha elszalad a ló. Erről egyébként többször beszéltünk már, azt mondta ő is észrevette és mindig elnézést kér, meg azért tudja kontrollálni is, hát ma nem sikerült.

Nem hinném, hogy nem keresne hetekig, viszont jó lenne ha ma még hallhatnám a hangját, mert utána már telefonon nem fogunk tudni beszélni:(

2011. ápr. 2. 12:45
 8/8 A kérdező kommentje:

megoldottuk:D

köszi a válaszokat:P:D

2011. ápr. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!