Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megbántott a...

Mit tegyek? Megbántott a párom, én meg nagyon csúnya dolgokat mondtam rá, kitört belőlem minden. és menthetetlen a helyzet.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen helyzet nincs.Lehiggadtok és átbeszélitek.Nem szégyen bocsánatot kérni.
2011. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt...kértem bocsánatot,kb kidobott a házukból...mondta hogy nem akarja kitenni magát mégegy ilyennek...
2011. aug. 30. 01:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő bántott meg, te visszapofáztál és még ő van megsértődve? Akkor menjen a francba. :D
2011. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet meg fog bocsátani,ne add fel.Még nagyon friss neki az összeveszés,meg ha csúnya dolgokat mondtál rá,azt azért fel kell dolgoznia.De majd ha lenyugszik,átgondolja a dolgokat higgadtan és meg tudjátok beszélni a dolgokat.Mond el neki,hogy nagyon sajnálod és adjon még egy esélyt a kapcsolatotoknak.Amúgy mióta vagytok együtt?
2011. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1,5éve,csak hát fiatalok vagyunk...abban a percben tényleg úgy gondoltam hogy nagyképű b*zi,de nem akartam azért ennyire megbántani..ordítottam mint egy bolond
2011. aug. 30. 01:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ.

Írtad,hogy fiatalok vagytok,gondolom ő sem külön lakik még,tehát az egész családja előtt csinálhattad gyakorlatilag.

A leges legnagyobb hiba,tényleg szakító ok a nyilvános lejáratás,nyilvános jelenet rendezése.

Az ilyesmi két emberre tartozik,nem a nyilvánosságra.

Ha így történt én is azonnal szakítanék,mert nem mernék a csajjal társaságba,emberek közé menni,bármikor lejárathat,főleg ha labilis.

Az embert meg minősíti a párja.

Felfelé és lefelé is.

2011. aug. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem volt ott senki más.
2011. aug. 30. 02:04
 8/12 A kérdező kommentje:
nem hajlandó még visszaírni se,nemhogy találkozni
2011. aug. 30. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Drámázik egy kicsit de majd átgondolja és jelentkezni fog.Az én párom is ilyen:)
2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem akar találkozni,beszélni,hagyjam békén,szerinte nincs értelme tisztázni a dolgot...de pénteken elutazik egy hétre,addig meg kéne oldani a dolgot...
2011. aug. 30. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!