Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti jó házasságban...

Férfiak! Ti jó házasságban éltek? Ha jó, mitől jó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Az enyém a feleségemtől.
2011. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ez egy SZÉP válasz volt!:)
2011. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

13:15

Ennél jobb válasz erre nincs! :)

2011. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

:) Első válaszadó, ez tényleg jó válasz. Azért kifejthetnéd bővebben, biztos lehetne belőle profitálni a többi házasságban élőknek is.


Egy feleség, aki reméli, hogy a férje hasonlóan vélekedik, de mindig kész a tanulásra :)

2011. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
:)
2011. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
az enyém is jó, mert van mellette 2 szeretőm:P
2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kedves első, rajtad a világ szeme! :D
2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

10 éve élek boldog házasságban.Még ma is ugyanúgy és ugyanolyan erősen szeretem mint a kezdet kezdetén.

Hogy mitől jó a házasságunk?

- értékeljük egymás humorát

- még ma is néha úgy érzem,hogy még nem ismerem eléggé,mert mindig tud valami újat mutatni

- szeretem,hogy gondoskodhatok róla,és látom,hogy ő ezért nagyon boldog

-még az ágyban is tud meglepetést okozni 10 év után is

- ha tehetném a nap 24 órájában vele lennék,de tiszteletben tartja,hogy vannak órák amikor egyedül szeretnék lenni a szobámban a hobbimmal(zene mániás vagyok,ilyenkor zenéket hallgatok,csinálgatok)

-tiszteletben tartjuk egymás kis titkait.Bár nincs titok,mert mindent elmondunk egymásnak,de ő nem ellenőrzi le az emaileimet,sms üzeneteimet.AHogy én sem az övét..Magánszféra kell mindenkinek még akkor is ha nincs semmi titkolni való..

- szeretem amikor a meleg barna szemeivel engem figyel,és látom a szemében,hogy érdekli amit éppen mondok neki,még akkor is ha a kedvenc jazz zenémről beszélek neki..

- szeretem látni amikor egy kis ajándékra is úgy tud örülni,mintha egy gyémánt gyűrűt kapott volna.

-ha beteg vagyok nyugodtan lehetek kisfiú,nyafoghatok,nyűgösködhetek,ő akkor is ápol,és próbál megnevettetni.

-10 év után is igyekszik dögös nő lenni..és néha úgy oldja meg,hogy a vacsorát szexi fehérneműben készíti..Minek nekem új nő vagy szerető ha ő mindent megad amire vágyom??Jól írta az első.Egy jó házasság egy tökéletes feleséggel kiválóan tud működni.

De ami a lényeg,hogy érzem nagyon szeret engem,és ez mindennél többet ér..

30/F

2011. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Komolyabbra fordítva szerintem nincs általános recept. A haverom nem bírná az én nejemmel, én meg az övével nem, mégis jó mindkettőnk házassága.

Talán általánosságban az fontos, hogy azonosak az alapvető személyiségvonásaink. Nekem a "butácska", "segítségre szoruló" nők soha nem voltak az eseteim, inkább a jég hátán is megélő, karakán nőket kedvelem.


Ha vita van, akkor higgadtan, érvelve próbál meggyőzni, nem hisztizve. Ha esetleg rossz napja van és pukkancs, akkor utólag bocsánatot kér, vag előre szól, hogy rossz napja van, ne vegyem magamra, ha bunkó lenne.

Konstruktív értelemben kritizál, de ő is bírja a kritikát. Ha nem ért egyet vele, akkor érvekkel támasztja alá.

Nincs rövid póráz, ha esetleg megnézek egy csinosabb lányt, akkor csak mosolyog. Pont emiatt a magabiztosság miatt eszembe se jutna mással kezdeni, bőven elég az esztétikai célú szemlélődés.

Egyszer viccesen megkérdeztem tőle, hogy nem fél, hogy egyszer találok egy szebbet/jobbat? (Piszkálódtam :)) Erre annyit mondott, hogy van nála szebb/csúnyább, jobb/rosszabb, okosabb/butább, de olyat, mint ő, úgyse találok még egyet. Sakk-matt, ennél jobb érv nem kellett.

Külsőre olyan típus, ami nekem tetszik, van saját véleménye, ami mellett kiáll.

Apróságok miatt nem cseszeget, ha valami zavarja, inkább viccelődve mondja, így én is szívesebben pakolom el magam után, ha elől felejtettem valamit.

Kér, de soha nem parancsol.


Nem tudom, kimaradt-e valami. Nekem főleg ezek miatt főnyeremény, mert ilyen a hozzáállása.

2011. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Az előző kolléga jó ötletet adott, a szexi fehérneműt gasztronómiával keresztezni - ez még nem jutott eszembe, de ha hazaérek, elállok a farbával!
2011. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!