Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy házasság...

Mit jelent az, ha egy házasságban a férj nem akar már szexuális életet élni, de válni sem akar, és nem csal meg? Férfiak, elsősorban a ti véleményetekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Jól működő, harmonikus, hét éves kapcsolat, nagy szerelem volt mindkét részről. Neki most rengeteg gondja van, depressziós is, azt hiszem. Minden nőt megnéz, ami fáj nekem, de amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy szeret engem és nem akar elválni, bár nem kíván már. Nem rég született egy kislányunk. Tudom,hogy nem csal meg, mindig tudom,hol van, és egyébként is azt rögön megérezném. (Nem tud hazudni, sosem tudott.)De ugyanúgy érzem magam, mint akit csalnak. Mit tegyek, változhat ez?
2010. jún. 16. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nem túl rózsás helyzet... Talán vedd elő az összes női praktikát, amit ismersz, hátha megváltoztatja a véleményét (pár kg fogyás, smink, fodrász, egy két csinosabb darab stb...)
2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

oké! Vagy gond van a műszerrel vagy mással is dug.


Sorry.


27/F

2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem fog változni,nem kellesz neki ennyi!Egy egészséges férfi nincs el szex nélkül főleg hogy más nők meg felkeltik az érdeklődését!

33/F

2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Mennyire változott meg a külsőd a terhesség alatt/után? Mennyire "adsz magadra" otthon, mennyire vagy csinos amikor ő hazaér?

Lehet az, hogy nem tud rádnézni mint nőre, attól, hogy anya lettél (tudat alatt ha szeretkeztek kb azt érzi mintha a saját anyjával szeretkezne). Lehet az, hogy annyira megváltozott a tested, annyira nem foglalkozol magaddal, hogynem kíván. Lehet, hogy a depressziója miatt nem képes a szexre. Neked kell tudnod.

2010. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Az elsőnek igaza van, dobd be magad...
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Depresszióját kellene kezeltetnie, a gondokat valahogy megoldani.
2010. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem a szüléssel van összefüggésben? Mikor szültél? Bent volt? Hogyan élte meg a terhességet? Két barátnőmmel is megtörtént, hogy a terhesség utolsó hónapjaitól kezdve megállt a szexuális és érzelmi életük, mert a férj elutasító volt, nem érzett vágyat. Hát ők még most is így élnek...
2010. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban depressziós, akkor érthető. Ezen felül sajnos a gyermek születése előfordul hogy megváltoztatja a férfiak hozzáállását a feleségükhöz, innen már nem a nőt, hanem az anyát látják benne. Ez persze nem törvényszerű, de elég gyakori.
2010. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az első komizó nő...
2010. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én mint férfi úgy gondolom, hogy nem benned van a hiba, hanem neki sok a gondja, és nem tud róluk megfeledkezni. ÉS folyamatosan ezen jár az esze.

Beszélgess vele egy nagyot tud meg mi bántja, és ha tudsz segíts neki. Tudom, hogy neked is vannak gondajaid, de te neked ott vannak a barátnőid/anyukád/hugod/nővéred, de egy férfitől ritkán kérdezi meg bárki a mély érzéseit. Remélem tudtam segíteni, és nem mondtam marhaságot. Nekem ez szokott segíteni.

26/F

2010. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!