Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyu ma délelőttös akkor...

Ha anyu ma délelőttös akkor hányra ér haza?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk? Hányra megy dolgozni, milyen messzire? Mit akarsz csinálni..??
2011. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-2 órán belül biztosan hazaér
2011. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azthittem,hogy ezt így lehet tudni:) am kb 1óra az odaút.. :) elfelejtettem megkérdezni tőle,hogy mikor jön, a telót meg nem veszi fel :/
2011. ápr. 4. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
2 körül végez + az út idő. Ma már ne állj neki kicsapni..
2011. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,mikor kezdődik a műszak és milyen messze laktok. Ált. reggel 6-tól du 2-ig tart a délelötti műszak (plussz az ebédszünet, ha van).

Amúgy egy telefon anyunak, és kiderül :)

2011. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ha délelőttős vagyok akkor reggel 6-tól fél háromig melózom..Az ebédet le kell dolgozni..
2011. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már megvan:) azért köszönöm a kultúráltabb válaszolóknak :DD
2011. ápr. 4. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Hihetetlen milyenek itt egyesek. A kérdező egy gyerek és egy sima délelőttös műszak időtartamáról érdeklődött, erre szeretővel tömitek a fejét. Nem tudom megérteni mégis mire ez a stílus.

Reggel 6tól délután 2-ig tart a délelőttös műszak, ha 8 órában dolgozik, + fél óra ebédszünet,tehát fél 3-kor végez,ha 1 óra az út és a busz is pont akkor indul mikor végez akkor fél 4 és 4 között otthon lesz anyukád.


Én 22 éves vagyok, de a mai napig megkérdezem a szüleimet mikor jönnek haza és én is szó nélkül megmondom hová megyek és kb. mikor jövök, nem tudom mi olyan furcsa ezen nektek.

2011. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából 15 éves vagyok:) Szóval tudom ,hogy csak unatkozik a válasz írója, vagy magából indul ki nem tudom.. Amúgy meg mivel hajnalban ment el, elfelejtettem megkérdezni tőle.. és a telefont nem vette fel. Ezért kérdeztem csupán.
2011. ápr. 4. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:
délelöttös műszak áltlagban 6-2ig van meg haza út,gondolom nem olyan mesze van a munkahelye szóval 3-4re otthon van szerintem
2011. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!