Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munka miatt mennyit találkoz...

A munka miatt mennyit találkozol a pároddal? Pl te délelőttös vagy és amire haza érsz ő pont akkor megy dolgozni és ezért alig alig találkoztok néha?!

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, meg is válaszoltad. Ebben az esetben alig-alig :)

Egyébként reggel 7re megy dolgozni, én 8ra, és 3-4 körül végez, én fél4kor. Együtt szoktunk hazamenni, felszed valahol a kocsival. Ha van kedve... XD

Ha nincs kedve, otthon találkozunk legkésőbb 5kor, és este 8-9ig együtt vagyunk, dumálunk, vacsizunk, stb. Aztán hazamegy a kollégiumba. Ez a menetrend mostanság. Aztán nekem lassan kezdődik a suli (14-én), akkor tovább fogok melózni, suli után még 6-7-8ig :( Akkor kevesebbet fogom látni. De novembertől már együtt fogunk lakni, nekem az is elég, ha mellettem alszik :)

2009. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy fél hatkor. Felébreszt, puszi. Hazajön 2-kor, 6-kor, 8-kor vagy 10-kor. Mindig megvárom. Néha elmegy 3-4 napra.

Most az araboknál van, legalább 4 hétig. 5500 km.

2009. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én állandó éjszakás vagyok (este 10-től reggel 6-ig), a férjem állandó nappalos (reggel 7-től 2-ig). Nekünk jó ez igy. Mindenki ki tudja magát rendesen aludni és a gyerekekkel is mindig van valaki. Hétvégén meg egyikünk sem dolgozik.
2009. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a párom reggeltől (7-16-ig) dolgozik, én délutántól (14-22) dolgozom. Ebben az időszakban eljött elém, ha nem aludt el, reggel pedig pár szót váltottunk, míg el nem indult. Nagyon kevés ennyi idő egymásból, csak a péntek, a szerda és a hétvége volt más. Jelenleg gyeden vagyok a gyermekünkkel és élvezem, hogy sokkal többet találkozunk, délutánonként. A hétvégéket igyekszünk mindig együtt, aktívan, vagy közös punnyadással eltölteni.
2009. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel tíztől dolgozom mikor meddig, soha nem lehet tudni, hogy mennyi a munka, ugye. Ő meg 24/7-es beosztásban van, vagyis teljesen össze-vissza dolgozik, hol 5-kor megy el, hol reggel 7-kor ér haza, hétvégén is, karácsonykor is, mindig. Elég rosszul viselem, mert ritkán van mindkettőnknek egyszerre szabadnapja, ritkán kelhetünk és fekhetünk le együtt, és ráadásul elég rosszul alszom, úgyhogy folyton felébredek, ha akkor jön / megy, amikor alszom. És persze ő is rosszul viseli a munkarendjét.
2009. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már 11 hónapja nem láttam a munkája miatt. Ha itthon van, akkor este 7-9 között ér haza, korán fekszünk, hogy korán tudjon kelni, szóval nem sokat...ha van szabad hétvége, akkor azt használjuk ki.
2009. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Párom itthon van a gyerekkel, én meg itthonról dolgozom. Hát ez se egy áldott állapot... Szívesen cserélnék valamelyikőtökket! Mondjuk az a 4 hét már elég jól hangzott! ;)
2009. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg dolgoztam (most táppénzen vagyok 26 hetes terhesen) bizony gyakran előfordult,hogy jóformán csak fényképen láttuk egymást...Mindketten folyamatosban dolgoztunk,Ő persze még mindig.Igazi áldás volt,ha véletlenül egy napra esett a pihenőnapunk,na amikor meg 2 nap is összejött így egymás után...hát azt szavakba sem tudom önteni! :)

Sokszor volt hogy Ő reggeles én délutános,olyankor mire hazaért,már nem voltam itthon,mire én hazaértem már rég aludt,mert reggel korán kell kelnie.Aztán ugyanez fordítva sem volt jobb,az éjszakásról nem is beszélve...

Nagyon nem volt ínyemre,de dolgozni ugyebár muszály...

Mindenesetre most élvezem,hogy amikor nem dolgozik,akkor mindig együtt vagyunk :)

2009. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jól alakult, mert ő fél 4-ig dolgozik , én fél 5-ig, így elvileg az estét mindig együtt tölthetnénk. De pár hónapja belebolondult az autó tuningolásba, amit egy haverja dolgozik a saját műhelyében sokszor éjfélig is. Így szinte minden este eljár segíteni és hétvégén is sokszor(persze kap valamennyi pénzt), én meg itthon maradok egyedül. Persze ettől már kicsit kezd betelni a pohár, de látom, hogy mennyire élvezi, így tűröm még.
2009. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi is keveset vagyunk 1 ütt nekem 2 munkahelyem van minden nap reggel 5-kor kelek 7végén is,reggel elmegyek az egyi helyre utána a másikra ha de vok ha du akk kazaugrom kb 2 órára és megyek 13:30-re este 8-ig 21:30-re érek haza,ha de vagyok akkor kb16:30ra érek haza,neki 1 minkahelye van csak szar mert ha de ös akkor fél 9-re már bennt van és csak este 11 körül ér haza vagy éjfél vagy éjjel 2-kor,ő 3 napot dolgozik 3 nem,és van olyan,h egész héten csak úgy látjuk a másikat amikor még alszik vagy már alszikés ez nagyon szar mert nagyon hiányzik.álltalában én ha este végzek és ő dolgozik akkor beugrom hozzá 1 puszira vagy ha 10 ig van megvárom de akkor reggel aligbirok fel kelni.kicsit kuszán írtam bocsi:)
2009. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!