Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne legyek lusta?

Mit tegyek, h ne legyek lusta?

Figyelt kérdés
Legfőképp a tanuláshoz, tudom akaraterő, de olyan könnyen be tudok tunyulni. Másrészt pedig a kimozduláshoz, a szakkörökre, edzésekre stb-re legyen erőm és ne csak itthon üljek. Mivel tudnám magam aktívabbá tenni?
2011. ápr. 4. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Szedjél Supradynt!Lendületbe hoz!!!!:)
2011. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan, tényleg?
2011. ápr. 4. 13:58
 3/20 Keeper ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged rá, menj el nyáron 1-2 hétre nagyon durva fizikai munkát végezni. Tesóm is így járt. Fater megmondta neki, hogy vagy ezt csinálod, vagy tanulsz. És láss csodát, most úgy tanul, mintha az élete lenne a tét. =D
2011. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Önmegvalósítással: Könnyebben emelsz fel 20 kilót, ha melletted van, mintha fél méterrel odébb. Ugyanígy ha nem mered a saját életedet élni, hanem azt csinálod, amit elvárnak tőled, vagy azért csinálsz valamit, hogy kinézzél valamilyennek, vagy egyszerűen csak félsz hozzákezdeni, gyenge leszel.

A felnőttek meg elhitetik, hogy rossz vagy, pedig csak a módszer rossz, ahogy az életedet próbálod élni, nem benned van a hiba. A lustaság pedig egy nagyon jó dolog, nem hagy rossz irányba menni, és nem hagy felesleges dolgokra pocsékolni az erődet. Keress olyat, amiért lelkesedsz, és azt próbáld csinálni!

2011. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Tűzz ki elérendő célokat!Legyen terved az életedre.Gondolj arra,milyen jó alakod lesz,ha edzésre mész inkább,ahelyett,hogy otthon ülnél(az a baj,hogy erre általában későn döbbenünk rá)ha fáradékony vagy kedvetlen vagy valamilyen multivitamin esetleg javíthat a helyzeten.
2011. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
irigyellek, hogy csak ennyi bajod van..
2011. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Utolsónak! Neked lehet, hogy pitiáner ügy, de tudod valakinek ez elég komoly baj! Ő segítséget kért, nem pitiánerkedést. Ha nem tudsz neki segíteni, inkább hallgass légyszíves!!
2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne irigyeld, tudom, hogy ez mekkora gond. Én is átélem. 24 éves vagyok és hiába tudom, hogy csak ez az egy fél év van, muszáj tanulni, még sem tudom rá venni magam. Az egész életem megkeseríti.

Bocsi, de én sem tudom mi a megoldás.

2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem csak annyi bajom van, de úgy gondolom, h jobb lenne ha tudnék változtatni ezen a tulajdonságomon, a többi gondomról itt nem is esett szó úgyhogy nem értem, h minek keverted ide....
2011. ápr. 4. 14:32
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha úgy érzed, hogy ez a lustaság nem egyenlő a hétköznapi lustasággal, hanem kicsit több annál, akkor fordulj pszichiáterhez! Főle akkor, ha úgy érzed, hoy a helyzet romlik, időről időre nő a passzivitásod, csökken a motiváltságod, szűkíted az életteredet, és fordulsz el a környezetedtől.

Nem akarlak rémítetni, lehet, hoy csak közönséges lustaságban szenvedsz, mint közülünk oly sokan, de ha mégis többről van szó, akkor itt a neten senki sem fo tudni érdemben segíteni.

2011. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!