Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy "ne legyek" lusta?...

Hogy "ne legyek" lusta? (tovább is van mondjam még)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elég lusta vagyok; főleg tanulás téren. Ezért ha van esetleg valamiféle tippetek vagy bármi hogy javíthassak ezen örülnék ha megosztanátok velem!


Titeket például mi motivál tanulásnál?:D


14/F


2010. jún. 8. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon lusta vagyok, próbáltam tenni ellene, de nem tudtam, ezért hamar fel is adtam...a lustaság nagyúr
2010. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd, ha számítani fog 11.ben a továbbtanulásnál, biztos érdekelni fog már :) (legalábbis ebben bízok, 10.es vagyok)

Igazából semmi nem motivál, még a pénzmegvonás és a szobafogság sem... esetleg néha, ha ígérnek jutalmat szüleim :D De, ha kevés az akaraterőd b*szhatod

2010. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg, ha előre ülsz az iskolában órákon, akkor tudsz figyelni és a fontos dolgok "rádragadnak". Legalábbis én így vagyok vele :)
2010. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem szerettem tanulni de azert tanultam mert valora akartam valtani az almomat....

en mikor iskolas voltam Orvos szerettem volna lenni de nem jott ossze mert nem voltam eleg jo ... s inkabb lettem kriptologus de csak egy profeszor mellett ... mert nem vegeztem el csak 1 ev egyetemet s ahoz kell 3 ev . Igy csak seged vagyok .

2010. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az, hogy megmutassam képes vagyok rá, hogy elvégezzem a sulit, hogy bebizonyítsam magamnak és másoknak, hogy nem vagyok hülye, mint ahogy próbálják ráhúzni az emberre. Ha jól tanulok akkor lehet követelőzni szabadidő és egyéb dolgok terén. Valamint a verseny másokkal, hogy legyőzzem őket.
2010. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lusta kétszer fordul -> Vagyis ha egész évben nem tanulsz mert lusta dög vagy és nincs akaraterőd akkor nyáron megint tanulhatsz, 38 fokos melegben...higgy nekem az nem olyan jó:)

Az akaraterő fontos dolog. Tűzz ki magad elé célokat, de először csak olyanokat amelyek eléréséhez nem kell olyan nagy erőfeszítés.Pl.: biosz nagydoga előtt elég csak egyszer figyelmesen (ez volt a kulcsszó) elolvasni a füzetet és már tudod is nagyjábók kb. 3asra!!!


Volt aki írta, hogy elég csak előre ülni az órákon és rád ragad vmi. Ez tényleg igaz én leghátul ülök és nem tudok sehogy sem bekapcsolódni az órába ( nem is nagyon akarok) és pl.: irodalomból nem tudok semmit.

16/F

2010. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!