Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak el?

Miért nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Emo vagyok.

A szüleim nem nagyon akarják hogy úgy öltözzek mint egy hulla.Célom nem is ez.Színesen öltözködöm mivel scene fajta vagyok az emoban.De ettől függetlenül a szüleimnek az jön le hogy az emok depressziósak utálják a világot stb..és meg akarnak halni.Főleg a szülőket kérdezem hogy gyerekeitek ha nem emok mit szólnátok hogy ha azok lennének?És hogy ha azok hogy fogadjátok el őket?


2011. ápr. 4. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én igaz, csak kismama vagyok, de hát lesz még nekem kamasz gyerekem :) Még emlékszem a kamaszkoromra, én rocker voltam, tök fekete, vasban, kócolt hajjal. Viszont sosem cigiztem, ittam, és egy évben ha két koncertre el lehetett rángatni, sokat mondok... Anyum eleinte morgott, hogy ne már, a sok fekete... majd nevetett, és azt mondta,- majd rájössz, mi jó neked. Hagyott, én pedig boldog voltam. Két év után elkezdtem színesebben járni, majd elajándékoztam a fekete dolgaim, vasaimat. Most anyué minden tiszteletem, hogy hagyta, hogy megéljem a kamaszkort(igaz, nekem tényleg kimaradt a züllős, bulizós rész), de hogy hogy öltöztem, abba nem szólt bele.

Ebből kiindulva, én sem akarok. Lehet, a fiam lánynak fog kinézni, de amíg nem züllik majd, hagyni fogom, hogy megtalálja az útját, ha közben kisebb szívroham is kapdos majd. Lehet az bármilyen stílus, amíg magának és másoknak nem árt vele, nem sért "szabályt"- (itt mondjuk suliban, színházban való öltözködési illemre gondolok), addig szárnyaljon a képzelete, stílusa.

2011. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Én csak annyit kérdeznék, hogy mért is vagy emo? csak divatból vagy valami más okból kifolyólag?
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Én konkrétan azért utálom az ilyen feltűnősködő tiniket, mert így "fejezik ki magukat". Képzeld, másoknak is vannak problémái, biztos vagyok benne, hogy nagyobb, mint a te kis piti gondjaid. Az emosok szerencsétlenek, akik képtelenek megbirkózni az élettel.
2011. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok...neked mit jelent ez az egész??Én baromságnak tartom ezt a bekategorizálást ha te sem ettől érzed magad jobban akkor nem értem ezt.Szerintem már ez a pár sor is jelzi hogy ez az egész "divat" az elfogadásról szól.

Én is fiatal vagyok egyébként és anno csak néztem h mi az az emo...nem értelek titeket.legyen stílusotok eddig ok de ezek a felcímkézések bekategorizálások nálam kiverik a biztosítékot.

2011. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Tisztában vagy-e a fogalommal? :)


Mert totál nem úgy jött le.:)

2011. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Illetve 18:54-es!
2011. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
és a legtöbb ilyen kis ropi alkatú akikre rárug egyet az ember oszt összecsuklik na ennyit erről.-
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsóra is vonatkozik!!!:)
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám de van egy határ amit meg kell szabdni egy tizenévesnek.Szerintem ez a normális ne úgy nézzen ki valaki mint aki a lipótmezősöl szökött épp.Régen is voltak stílusok de amit ma egyesek csinálnak.Én úgy érzem sokaknál ez a feltűnésre megy így vegyék észre őket.nem hiszem h valakiknek is tetszik a valagnyi fekete festék és a felstócolt hajkorona.persze tudom ezek durva példák de ha a azülő ezeket is hagyja mintha normális lenne az már nem normális.:)
2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Legyetek már csak egy kicsit is szocializáltabbak!

Kössz!

2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!